KRCE...POMOOOC...

Príspevok v téme: KRCE...POMOOOC...
Zuzik12341

Potrebujem poradit, dostavam stale krce, vsade po celych nohach, nemozem spat, poriadne ani soferovat, je to proste strasne....
Robili mi krvne testy ale nic nezistili. Dali mi tabletky Quinnine, ktore su ale velmi skodlive na ostatne veci a mozu sa brat maximalne 2 tyzdne, tak sa pytam co bude potom......
Prosim Vas poradte mi nejake prirodne alebo ine veci ktore by mohli pomoct. Moc dakujem
Zuzana

Peto T

Kŕče nenastávajú samé, bez príčiny. Ale môžem Ti poradiť základné veci, ktoré skús užívať každý deň:
1, ako už bolo spomenuté, minerálny doplnok s obsahom vápnika, horčíka, zinku (calcium magnesium zinc)
2, vitamín C aspoň 500mg denne; ak máš v poriadku obličky a metabolizmus železa a medi, tak aj 2000mg denne (rozdeliť do viacerých dávok počas dňa)
3, B-komplex (napríklad pangamín, existuje aj potiahnutý cukrom, chutí lepšie)
4, vitamín B1 (tiamín)
5, viac piť

jujula

krce v nohach zvyknu byt nasledkom nedostatku mineralov v tele. predovsetkym nedostatkom magnezia, takze si ho urcite dopln. predavaju ich jednak ako sumive tablety, ale aj ako male tabletky, teraz, ked som mala stresove obdobie som si ich bola kupit, vyraba ich znacka Swiss a su velmi dobre. a inak, videla som nedavno reklamu na nejake nove tabletky, ktore sluzia predovsetkym na krce v nohach, ale tiez je to zalozene na zmesi vitaminov, ako je horcik, vapnik a tusim este jeden tam bol. popytaj sa v lekarni

hovniak

urcite treba denne prijimat magnezium vo vacsich davkach, tiez to moze by t sposobene nedostatkom soli, ak malo solis pridaj sol.