Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

tip

Smutna1
Ano prva menstruacia moze prist aj hned po skonceni sestonedelia takto skoro. Je to individualne. A mozes ju mat kludne aj ked kojis. Kamaratka kojila a normalne cyklus mala.

smutná1

ahojte :-) tak som tu po dlhšom čase... včera sme mali krst... malinký bol úžasný...celý čas prespinkal, ani hlásku nevydal... všetko prebehlo super a ani sme sa nenazdali a už je aj po tom... za týžden bude mať 2 mesiace, strašne to uteká... len čo ma mrzí je, že už stihol byť aj choručký... mal soplík a kašlal... no našťastie sa mu to už lepší.. asi to chytil od nás, bo aj my sme mali nejaké blbé obdobie... ja som mala aj zápal prsníka, som musela ísť na pohotovosť a dal mi silné antibiotiká, no aj to sa už vďaka Bohu zlepšilo...
no chcem sa spýtať, už som po 6 nedelí...a na 3.deň som začala krvacať...to som mala ísť akurát na kontrolu ku gynekologovi, no nešla som kedže som krvacala... môže to už byť prvá menštruácia???? som počula, že tá je hned po 6 nedelí a potom neni, pokial kojím... no nie som si istá, tak preto sa pýtam... :-)))

pipenecka

ahoj smutne dievcatko, bola som v podobnej situacii aj ked som bola starsia a po ukonceni VS..bola som vo vztahu a bol to moj prvy chlapec, s ktorym spala a mala vazny vztah... ostala som tehotna..tiez zufala, ze som sklamala maminku a tiez ju velmi velmi lubim...najskor som to tajila a potom som to nezvladla a rozhodovala sa co dalej...sla som na interupciu a bolelo to rozhodnutie, a teraz po rokoch nelutujem toto rozhodnutie, moj vztah skoncil...moje rozhodnutie maminka akceptovala..a dnes mam krasny vztah a tesim sa ked raz budem cakat babo s nim..tak to moj pribeh ale drim palce..je to len a len na tebe a rodicia nas miluju aj s chybami a to je skvele...

smutná1

ach jaj, stále mám také problémy s tou zlatou žilou... na vécko chodím každý druhý den.. kúpila som si to psylium, mám čipky, mastičku a nič mi nezaberá... počula som že tabletky detralex či ako sa to volá, že to pomaha, no pokial kojím tak to nemôžem brať..velká škoda... doktor povedal, že ma musí vyšetriť asi nejakým sonom, že sa mohlo niečo stať pri pôrode a bude to musieť nejako spraviť...velmi sa toho bojím, že to bude bolieť...mali ste niekto takéto problémy? a boli ste na to chirurgické odstránenie? ako sa to robí? bolí to???
a už sa mi kráti šestonedelie a priatel už hovorí o sexe, no ja mám z toho panický strach...bojím sa že to bude strašne bolieť... ako aj ked pôjdem na prvé gynekologické vyšetrenie po šestonedelí...fakt mám z tej bolesti panický strach.... neviem či to prekonám...

smutná1

no ešte mám problémy s konečníkom... ale zdá sa mi že je to o niečo lepšie, aj ked mi to ešte stále krvaca...
kojiť malého by som chcela čo najdlhšie, len sa bojím, že prídem o mliečko.... ale tak, ked je to tak, že sa to upraví, tak som kludnejšia.. ved uvidíme... a jablčka, môžem??? len treba ošúpať??? dobre vedieť.... a je ešte niečo také, čo vyslovene nesmiem??, viem, že kapustu nie...

Morzsi

ahoj smutná 1

tak ako s konečníkom ešte stále krvácaš alebo je to už lepšie ja som si ich včera tiež dala predpísať takže mám do zásoby aby ma neprekvapilo nepripravenú
citrusové plody nesmieš čokoládu troška

a s každého keď si dáš iba troška nič sa nestane ale kapustu alebo to čo nadúva radšej nie
a jablká treba šúpať šupka nadúva teba
prejde ti to do mlieka a potom bude mať amlý koliky a tiež od šupky kt prejde do MM ti malý nebude v noci spať.

čo sa týka poklesu MM je to iba rastový spoting dieťaťa dieťa rastie potrebuje viac - len netreba prestať a hlavne nedať flašku lebo odtiaľ sa lahko leje a z prsníka musí dieťa ťažko pracovať - čiže sať aby sa najedlo z flaše tečie.

smutná1

ahojte, ako sa vám darí?? my sa máme celkom fajn, až na občasné koliky :-) včera sme boli prvý krát v poradni a vážili malého. skoro som odpadla.... malý pribral 600g za 2 týždnee :-) no to bude asi riadny macko... ale dobre, že papá...no v poslednom čase sa mi zdá, ako keby mám pomenej mliečka...a nestačí mu to... dosť ma to trápi...dúfam, že sa to napraví...
inak, čo by ma zaujímalo, tak je strava...ked kojím... viem, že by som nemala jesť ostré jedlá, kyslé a také čo nadúvajú....a ani niektoré ovocie, napr. citrusové plody.... ale že nesmiem čokoládu a čipsy, tak to ma fakt trošku zarazilo....lebo čokoládu fakt moc lúbim.... čo si myslíte?? Fakt sa nesmie? a kôli čomu?? lebo každý hovorí inak... :-)