skutocni priatelia???

Príspevok v téme: skutocni priatelia???
malickasom

Prejdem rovno k veci. Akosi som nikdy nemala stastie na kolektiv ludi. Na strednej skole, to bolo spociatku v pohode, kym som nezacala chodit s mojim priatelom tak sa ukazali aki su. Proste huf magorov co riesili kto ma velky nos, velku rit, kto s kym chodi, kto je aky a nikto nepozrel najprv na seba aby potom hodnotil. Skoro ma ovalilo ked som sa dopocula ze este aj po skonceni skoly ma niekto ohovaral. Ostala som v kontakte asi s 1 kamoskou. Moja najlepsia kamoska zo strednej vsak si za posledne 2 roky nenasla cas aby sla so mnou na kafe ked pridem k rodicom na vikend(byvame daleko od seba). Na vyske to bolo este horsie. Niektori ludia za 5 rokov so mnou neprehovorili, pripadne nemali zaujem ani odpovedat, o nejakej konverzacii nehovoriac. Proste dalsia grupa horenosov, tentokrat ambicioznych karieristov, co by vam nikdy neporadili co bolo na skuske alebo co sa treba ucit lebo to asi bolo pod ich uroven. Z vysky udrzujem pravidelny kontakt len s dvomi babami(bolo nas skoro 100). Nikdy som nebola pozvana na ziadnu party, nikdy som tam nezapadla, dokonca som mala pocit ze niektore baby na mna neprijemne zazerali ani neviem preco, ked sme sa v zivote nebavili a v podstate ani nepoznali. Asi som nemala dostatocne ostre lakte aby som ukazala ze som niekto. Takych outsiderov nas tam bolo viac, s ktorymi sa drviva vacsina ludi nebavila... neviem ci som nejaka divna alebo co... je pravda ze obcas poviem od srdca co si myslim,ale som mila, priatelska, snazim sa vychadzat s kazdym... nikdy som nemala stastie na kamosov... este aj moja najlepsia kamoska odchadza na rok prec :((( ani nemam s kym pokecat niekedy, alebo ist von, proste ziadna poriadna partia, nic... som stale len s priatelom a on je taky ze ma asi este menej kamosov nez ja. Neviem ci som ja divna, ale ked sa pozriem spatne, vzdy som bola isty druh outsidera. Ani neviem co vlastne riesim, ale vzdy som chcela mat okolo seba poriadnu partiu ludi, aby sa stale nasiel niekto kto pojde na pivo, pripadne na vylet. No nestojim o pokrytcov a take povrchne vztahy. Som dost citliva a vedia ma ranit blbe reci. Som spolocenska no casto sa citim sama a mam pocit ze nikto nema o mna zaujem a nema na mna cas :(

DAda2888

Takze ludia mam podobny problem... nemma takmer ziadne kamosky, a o kolektive ani nehovorim, ci uz na zakladnej alebo na strednej to bolo dost o nicom, proste par ludi v triede kt zjavne mali pocit ze su nieco EXTRA a ostatní.. Tí keby su tam neni asi by si to nikto ani nevsimol, a medzi tych som patrila aj ja .. Len neviem preco to vlastne tak bolo ved nie kazdy z nas je taky ze sa potrebuje prejavovat, byt stredobodom pozornosti a mat vecne posledne slovo.Tiez by som mala rada okolo seba ludi kt by o mna stali pripadne sa o mna obcas aspon zaujimali, tym sa nechcem ani lutovat ani nic podobneho, ale mam pocit ze keby sa ja im neozvem alebo nezavolam , nenapisem, tak oni by to asi ani nespravili.. Co uz,casto som sama a je to blby pocit nemam ani priatela, toho koho mam straasne rada byva velmi daleko a nemozeme byt spolu :(( Dufam a verim ze raz pride ten cas, ked aj ja budem mat okolo seba kopu ludi kt bude na mna zalezat.... Iba tolko k tejto teme..

sadrička

ahojte, nieže by ma tešilo že problem samoty sa netýka len mňa ale aspoň som si odpovedala na otázku, či nie som vadná že sa o mňa nik nezaujíma a to nielen teraz ked už tretí mesiac ležím s nohou v sádre a okrem manžela je mojím spoločníkom kniha,telka,počítač. Ked som prišla o zamestnanie ako keby som ani nebola nikdy na svete. Dosť sa s tým neviem vyrovnať, pretože vždy som každému pomohla a snažila sa o dobrú náladu okolo seba. Ale pomáham si prehlušiť samotu akoukoľvek prácou najradšej na chate. Už sa teším keď mi dajú dole sádru.

april girl

presne tak isto, aj ja hladam nejaku pracu na leto, lebo sa uz nechcem doma sama zozierat a aj peniazky treba:-) len uz som pobehala asi vsetko co som chcela a nikde ma nechcu..
a na aku vysku ides?

somzBa

nie, tento rok som skoncila gymnazium a od septembra nastupujem na VS:-) zatial sa snazim zohnat nejaku brigadu, ale bohuzial sa velmi nedari. a ty ako?:-)

sway

Ja mam priatela a ten mi zabera dost casu.Inak som sa tym prestala zaoberat,zo zaciatku to bolo blbe,ze tu nemam ani koho zavolat na kavu a teraz uz pomaly ani nemam cas,co nestiham svoje veci.Ja myslim,ze je dobre sa zamestnat:-)Skus si najst nejaky konicek,ja napriklad rada chodim do fitka,inak som normalne zamestnana na plny uvazok a navyse externe studujem technicku skolu.Ono sa vzdy nieco najde a zistis,ze ludi potrebujes,ale casto krat staci,ze pridu a odidu.Povrchne vztahy budes nadvezovat na kazdom kroku v praci,v skole,ale stretnut cloveka,s ktorym si naozaj porozumies je tazsie a castokrat zradia prave ti najblizsi.Na druhej strane nechcem navodit pesimisticku atmosferu:-))Vidis,ze je vela ludi,co stoja o skutocne priatelstvo a maju podobny problem.Ved sa mozte aj takto z netu skusit postretavat,ak ste z jedneho mesta:-))