ROBIM TO DOBRE?

Príspevok v téme: ROBIM TO DOBRE?
Zena:)

S priatelom spavam uz dva roky... nikdy sme nepouzivali kondomy ..stale ho pred tym vytiahol a hodil mi to na brusko..doteraz som neotehotnela ale teraz mam nejaky blby pocit vcera sme oli spolu a urobil to...on ma uistuje ze si daval velky pozor ze sa nemam bat..ale co vy na to? mozem byt tehotna?prosim pomozte...mam divne bolesti v podbrusku ked si silnejsie stisnem a mam vytoky.. hmm vcera som s nim bola..:(je to zle znamenie?

Zena:)

Nadavaj do hlupych niekomu inemu a nie mne....tu sa chodi tusim radit ...teda niekto s problemom prosi o radu a vy ho este sprdite vynadate mu do hlupakov urazate ze nema penaize.. no uazsny ste vy ludia... ta sa aj normalne napisat...ale kdeze jasne ved IQ -150 dik za radu fakt vsetci ste boli uazsny

Ema132

ja nechapem ludi co mozu takto spavat spolu, podla mna sa neviete ani jeden uplne uvolnit a ajtak si nedokazete uzit sex tak ako by ste si ho uzili bez myslienky ze si treba davat pozor... jedinykrat som spala s chlapom s kondomom a potom uz len s tabletkami..ja by som to nemohla takto...aj ked sa do teba nespravi je sanca ze mozes byt tehotna..takze tak...

bublik

zena, prudko nespolahlive!!! niekomu to vychadza, niekomu nie, ja som si povedala, moja kamoska to tak robi uz vyse pat rokov, preco nie ja... otehotnela som po mesiaci :-D

cica-mica

Mate nejake financne problemy, že si nemožete zabezpečiť antikoncepciu? Si veľmi hlúpa, keď sa s tým takto zahrávaš, to že, sa vám to doteraz nestalo neznamená, že sa vám to nemôže stať v budúcnosti, prajem príjemnu vychovu dieťaťa!

Zena:)

Tehotna niesom dostala som menstruaciu bola som aj u gynekologa.. cize uz dva roky.. mavam riadne stastie spavamae s priatelom bez ochrany a doteraz som tehotna este nebola...Ale dakujem za rady

anikaB

S najvacsou pravdepodobnostou nie si tehotna, len stresujes .. ono to s tymi "kvapockami lasky" neni az tak rizikove, nie je jasne ci vobec obsahuju nejake zivotaschopne spermie. AVSAK ked pises, ze si dieta nemozes momentalne dovolit, je velmi nezodpovedne pouzivat iba coitus interuptus. pri kazdej antikoncepcii je nejake to riziko, ak ho nie si schopna akceptovat tak musis zvolit metodu s mensim rizikom (resp. kombinaciu viacerych a zvazit ich pocetne negativa) alebo hrat po nociach s priatelom namiesto toho spolocenske hry:)

eMerix

Zrejme si tehotna vaginalny vytok patri do fazi tehotenstva...No a napis sem ci mas menstruaciu jak nie tak zial si tehotna..