chceme babo

Príspevok v téme: chceme babo
zabicka1611

uz dlhši čas sa s priatelom snažime o babo no zatial nic.. aj preto ze som si nezvykla pocitat plodne dni a teraz ked sme to ratali tak to bolo 3 dni pred a den po ovulacii..tak trosku dufam ze to vyjde i ked som si nie tak ista lebo dost casto som mavala zapaly vajecnikov a bojim sa ze babo mat vobec nebudem :((

zabicka1611

ja viem ze je skoro to riesit, kedze to je len par mesiacov...no chcela som taak strasne to babo..teraz uz ani neviem ci to ma cenu sa dalej snazit..mozno na to prilis casto myslim a aj preto sa nedari!! no neviem...

Ivka 1

Dievcata da sa pomoct prirodnymi produktami na hormonalnej baze, rovnako sa da pomoct aj pri pomalych spermiach u muzov . Vacsinou staci dodat vyzivu do organizmu zeny, pripadne podporit k tomu aj spravnu tvorbu spermii, nestresovat sa zbytocne.Niekedy sa nedari len kvoli tomu,ze to velmi chcete a stale na to myslite. Viem o com vsak pisete,viem vas pochopit lebo ja som bola na tom presne tak ako vy. Dnes mam dvoch synov .

lilajka

Ahojte, aj my sme sa snazili skoro rok. Vsetci hovorili, aby sme na to nemysleli, ale to sa proste nedalo. No asi nieco na tom je lebo ja som si cely ten cas davala pozor aby som zdravo jedla, zbytocne sa nestresovala, nerobila som ziaden sport aby som nahodou babätku neublizila,... No a ked som touto zdravou zivotospravou pribrala 5 kg a po Vianociach som sa na seba nemohla pozriet, tak som si povedala dost, idem cvicit, ziskam kondicku a 14.2.sa podaril maly drobcek. Na Jozefa pozitivny tehotensky test a 18.10. v 3 tyzdnovom predstihu prijemnym sposobom prisiel na svet LEO a tesim s z neho dodnes. Viem ale este stale ake to bolo zle, ked sme na nom pracovali, hlavne ked som vedela ze gynekologicky som OK - inak to je po tych zapaloch vajecnikov s gynekologom dobre prediskutovat. Inak neviem co poradit, ak sa nedari, iba ak vyjadrit, ze chapem ake to je a potesit stastnym koncom, ktory prajem kazdej zenne, ktora chce drobciatko. Drzim palce.

mimmmka

babulky, skuste si merat aspon 2 mesiace bazalnu teplotu, mali by ste mat potom prehlad o tom, kedy mate ovulaciu. A podla teploty aj zistite, ci ste tehu alebo nie. Ak neviete ako na to.. rano skor ako vstanete z postele si odmeriate teplotu najlepsie v posve. Zapisujte si to niekde. Ked mate ovulaciu, teplota stupne a 1-2 dni pred menstruaciou zase klesne. Nizka zostane az do najblizsej ovulacie. Ak budete tehotne, teplota zostane vysoka aj ked by ste uz mali mat menstruaciu. Napr. teplota po menstuacii bude cca 36,6 a pri ovulacii a po nej 37,2. Drzim palce. Ak sa vam nepodari otehotniet rok, tak zy potom s vami vacsina lekarov zacne nieco robit. Takze po pol roku je tam asi skoda ist.... Aj ked neviem preco...

MaryAnn_b

My sme na tom tak isto. Ale snažíme sa už rok (bude v auguste). Nemám žiadne problémy, alebo aspoň o nich neviem. Možno je na vine vek. ja mám 32 a manžel 45. Spolu máme 5 ročného syna a on má ešte 19 r.syna z prvého manželstva. Predpokladám, že problém bude vo mne. Chcela by som ho dostať na spermiogram, aby som ho ako problém vylúčila. Len u nás je ešte jeden zádrhel, to dieťa chcem viac ja, ako on. Maja

anitaaa

do roka snazenia sa netreba znepokojovat, potom by asi bolo dobre navstivit lekara .. mozno pojde len o nejaky banalny problem, ktory sa da lahko vyriesit