chcem sebavedomie...

Príspevok v téme: chcem sebavedomie...
jahodka48

ked chodim po meste musim mat sklonenu hlavu..hambim sa ked vydim tie krasne chude dievcata s frajermi...mam par kil navyse ale trpim koli tomu asi na vsetko...nechodim medzi ludi..hambim sa nenormalne za seba...nedokazem sa zoznamovat s novymi ludmi...aj ked by som chcela...teraz je tu chlapec ktory sa zda ze sa o mna zaujima...ale nedokazem si nehovorit...ze ma chce len na jednu noc...citim sa taka uboha...

klejjja

Tak ked ti to hovoria kamarátky tak asi nebudú naislu neuprimné a niečom na tom pravdy bude. Skús začat niečo pre seba robiť cvičiť bojovať so sovjou váhou ked máš koli tomu nejake vnútorné mindraky a možno sa začneš cítiť lepšie. Hlavne sa nelutuj a nenahováraj si hluposti, hlavu musíš mat hore, usmievaj sa a bud štastná že si zdravá pár kíl navyše nikoho nezabilo. Ak ti pomôže mám kamarátku ktorá je viac než dosť pri sebe a má u riti da si aj krátku sukňe nehanbi sa, nezahaluje sa do hábitov aby sa ukrývala pred svetom. nech si ludia myslia čo chcu ja si vždy tak poviem o cudzých že však ma už nikdy neuvidia :)
vobec si nerob prosím ta mindráky z takých to vecí. Musíš sa postaviť pred zrkadlo a pobiť sa zo sebou a nabrať odvahu a to stratené sebavedomie. :) a Btw čo sa týka toho chlapca poviem ti že ja som sa tiež hanbila sebavedomie 0 bodov frajera som nemala furt som si nahovárala že ma nikto enchce aj ked mam 54 kilo pri 173 výške a oslovilima na modeling. tiež som sa furt na seba stažovala na svoj nos velký riedke vlasy male prsia. pre seba som bola nevýrazná a pre frajera ta najkrajšia... a on presne mi to sebvedomie dodal :) teraz sa cítim skvele a už si aj ja poviem vyzeráš dobre, nehanbim sa opalovať hore bez :))tak prosím ta nevymyšlaj hluposti že si uboha a neviem čo, už to tu nechcem počut. Chalana skús bližšie spoznať zatial len ako kamarátka a potom uvidíš či to myslí vážne alebo nie :)papa pekný večer ti prajem

Azuriitko

Človek je sám so sebou neustále nespokojný. Ja v podstate tiež, a stále premýšľam nad tým ako sa ľudia na mňa pozerajú, ale keď ozaj som nervózny, tak si pomyslím, že ten druhý tiež nieje úplne spokojný zo sebou, tiež rozmýšľa, že čo si o ňom okolo idúci bude myslieť a podobne. A rozmýšľam aj nad tým, že čo si pomyslím o druhom ja keď idem len okolo. Veď v podstate málo ľudí si vôbec všimnem, iba výraznejších alebo niečim zvláštnych, a určo nie v zlom. Nemám dôvod sa smiať na niekom, pokiaľ má niečo za čo nemôže. Aj keď ja som to "vyriešil" svojským spôsobom. Od nedávna chodím v metalovom tričku, mikine, čierne rifle, a čierne topánky, proste celý čierny a ľudia po mne pozerajú viac ako predtým, ale teraz mi to už práveže nevadí, lebo pozerajú ako na niečo zvláštne možno, výstredné, možno uletené, možno normálne ale zväčša vyčnievajúce. A normál sa mi to páči :D :D Už sa v inom ako čiernom oblečení zle cítim :D Vieš ono je to aj skromnosť možno u teba, ale sebavedomie by mohlo byť väčšie - samozrejme nesmieš to prehnať :D A keď ti kamošky hovoria, že to nieje tak zlé ako myslíš, tak budú mať pravdu. Neviem čo by ti mohlo pomôcť priamo zdvihnúť sebavedomie, ale určite by pomohlo, ak zlepšíš pohľad. Nesmieš veci vidieť tak negatívne. Z toho čo píšeš, mi to vyznieva, že vždy myslíš na tú najhoršiu možnosť. Akoby ani nerozmýšľaš nad tým, že niečo môže prebehnúť hladko, že to čo považuješ za hrozbu ani skoro neexistuje. Ja som sa naučil, že vždy treba počítať s tým čo je negatívne, čo môže hroziť, ale prvoradé je to, čo môže nastať pozitívne, čo sa vlastne očakáva. A úplne pri najhoršom, ti môže byť jedno čo si kto myslí, veď nemusí si každý myslieť hneď to najlepšie, a je to aj tak jedno, vždy tu je niekto, kto si o tebe myslí veľa dobrého, a vždy bude niekto, kto si o tebe bude myslieť iba dobré :) (hovorím o tom dosť jednoznačne, ale často sa mi stáva, že pri banálnych problémoch, čo môžem byť len stretnutie s novými ľuďmi abo tak, sám premýšľam nad toľkými zlými možnosťami, že sám neviem čo robiť :D ) Ale teda v súhrne. S pozitívni pohľad, minimálne zvažuj aj to dobré, a počítaj s tým, že v podstate najčastejšie to bude neutrálne v tomto smere, a to negatívne snáď ani nenastane. A skús dať na to čo ti hovoria ľudia, jedno je čo si myslíš, že si niekto myslí, a jedno že čo si myslí niekto naozaj :D Tak som ťa zasypal slovami, ale neviem to povedať jednoducho v jednom príspevku, je to na diskusiu :D Ale dúúfam že aspom trooooošku pomôže :)

jahodka48

snazim sa o to mat sa rada..ale vzdy si to nejak pokazim...kamaratky mi hovoria ze som strasne zlata baba aj pekna a ze to s mojou postavou nie je také zlé ako si ustavične nahováram...ale ja sama seba nedokážem presvedčiť...bojím sa že na ludí možno posobím namyslene...ale opak je pravdou...moje sebavedomie je pod bodom mrazu :) ...dakujem ze som tu nasla aspon par ludi ktory ma pochopili..cakala som len nepochopenie..ale tychto par riadkov mi urobilo dobre...dakujem vam

Shrek250

No tak tento pocit poznam veeeeelmi dobre...musis si zacat sama seba vazit a kaslat na to co si myslia ostatny lebo ked si sama seba nevazis ostatny to s teba vycitia a tiez si ta nevazia. Tu vobec nejde o to ze mas nejake kila navyse je kopu rovnakych dievcat ktore nemaju problem sa z niekym rozpravat alebo nadvezovat kontakt a je kopa chalanov co maju radi dievcata ktore nevypadaju jak vesiak na saty:D...Mno...mne napr strasne vzdy pomahalo ked som si pustil hudbu ked som niekam siel...najlepsie nieco co ta vyhecuje...a ak ten chalan bude na to chcet hned len tak skocit tak kasli na neho...ak mu ide len o to tak ti nesiaha ani po clenky a vobec to nebude skoda ked s nim skoncis...radsej nic ako nejakeho podrazaka...ale jak som povedal musis zacat kaslat na to co si o tebe ostatny myslia a musis sa zacat mat rada a ak sa ti nieco nepaci tak zacni na tom makat...tym ze sa budes lutovat sa aj tak nic neriesi taze hlavu hore urco to s tebou neni take zle jak si myslis;)

Azuriitko

Viem si predstaviť ten pocit, a sebavedomie ti môže dodať buď aspom mierna zmena, abo chalan, ktorý ťa bude mať rád. Ono zase ani byť úplne chudá nieje všetko, a sú chalani čo obľubujú ženy viacej pri tele, celkovo o to, že by si nikdy nenašla chalana, o to sa neboj, ale ak by si chcela zvýšiť sebavedomie aj sama, skús možno spraviť niečo pre svoje telo, nejaký pravidelný pohyb, možno dáke cvičenie, nemusíš na to ísť do fitka, na nete určite nájdeš kopec vecí, ktoré sa dajú robiť doma, ale zase naozaj, tvoje sebavedomie nemusí byť malé, ak ťa niekto bude ľúbiť, neopustí ťa nech vážiš akokoľvek veľa :)