rodicia ma nechceli

Príspevok v téme: rodicia ma nechceli
nechcena

ked ma moji rodcia cakali mama mala 18 rokov a zistila som ze ma nechceli a ze ma mali dat na potrat...pri jednej s nasich hadok mi to babka vykricala do oci.....mala som zomriet!!!!!! bolo by to tak asi lepsie...od malicka si uvedomujem ze nie som rovnocenna so sv ojimi surodencami...rodicia ma podcenuju a robim im doslova slusku uz neviem ako dalej.....mam len 15 rokov a uz mi nicia zivot....vraj som iba na pritaz,,, preco prave ja???

Azuriitko

V dnešnom modernom svete je podobných prípadov ako máš ty viac. Ale skutočnosť je taká, že zaručene by si život bez teba ani nechceli predstaviť - ani súrodenci a ani rodičia. V tvojom veku má podobné problémy strašne veľa ľudí, nehovorím že to je banálny problém, ale je hrozne častý. Hmmm skús sa zamyslieť, čo robíš zle, keď ti takéto niečo dávajú najavo, a skús sa zamyslieť čo môžeš urobiť preto, aby sa to zmenilo. Ty vieš ako to u teba presne chodí, tak to poriadne premysli a pokús sa o zmenu. Nemusí ti to vyjsť, ale lepšie niečo robiť, ako sa ľutovať. Každopádne držím palce bo viem že to je pre teba ťažké.