Oralne uspokojenie zeny cez menstruaciu

simka.

mna by len tak pre zvedavost zaujimalo kolko nas rokov velmi vela do hocktorej temy pises ako daky zivotom skuseny a tu teraz najdem toto :-))

AdamKrt

Minule to koncilo a vtedy som to robil prvy krat. Vlastne mysleli sme, ze uz ma po menstruacii a ono tam asi toho trosku bolo. Bolo to take slane. Utrel som to papierovou vreckovou a dal si haslerku :) Zdalo sa, ze uz potom nekrvacala.

V tomto obdobi je dost rozcitlivena a ja nechcem, aby sa trapila, ze je vtedy taka, alebo onaka. Jednoducho chcem jej dat pocitit, ze na tom zas tak nezalezi a urobit jej radost.

Na buduce, vsak budem chciet, aby tam bol tamponik :)

mirka 23

AdamKrt, ty sa nezdáš.... :)
Ja svojmu nedovolim oral aj keď nemam kramy :) Predpokladam, že to robiš, keď ma tampon, že?

vychodniarka

sa cudujem, ze to tvojej nevadi :) ja mojmu nedovolim ani sa dotknut ma tam dole, pocas dni a to len intimky mavam a tampon..ne vlozky abo co...a de este celou tvarou tam :D ale sak isto je umyta, jasne...len ze ten pocit...a rukou ju co neskusis robit, ked ma depky z toho..abo vibrator fajny :) ten je odhanac depresii :D

malaalam

aale ved pohodka, da si tamopn, sprchu a je cistunka ako v normalne dni..alebo su aj tie menstruacne pohariky...teda takymto sposobom sa to da v poho...ale uplne bez nicoho, tak to nie..