1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?

Príspevok v téme: 1,5 mesiaca po rozchode...nechapem, preco to vravi?
zjuzika

ahojte, som mesiac a pol po rozchode s priatelom, rozisel sa on so mnou po 4,5roku, dnes bol u nas kvoli neakym veciam, ktore si chcel zobrat... chvilu sme sa rozpravali, ved nebudem sa k nemu spravat neak inak, ked sme tak dlho spolu boli a neak z toho vzislo, ze sa ma pytal, ze preco som si auto kupila, a som mu aj hovorila, ze hcodim na anglinu, ze mam malo volneho casu, lebo stale niekde chodim a ze pomaly ani neviem kde mi hlava stoji, lebo stale nieco vybavujem a tak.... a potom sme sa len tak bavili o frizbee a on ze chodi stale hrat a ja ze som tiez bola mu vravim ze s jednym kamaratom som bola...a on sa ma spytal, ze za akym ucelom sa s tym kamaratom stretavam...nechapem o co mu slo touto otazkou... a ze vraj kazdy chel a mal v zivote ine priority a ze sme si nesadli ani konickami...pritom styri roky bolo vsetko ok...tak neviem o co mu slo...ked s ana toho kamosa pytal...co si myslite? a ani veci si vsetky nezobral, vraj za neake dva tyzdne, ked dojde z dovolenky, ak si pre ne pride, len nechapem na co je to dobre, ked to takto kuskuje stale...a este mi vravi, ze ved ja nebudem mat problem najst si chalana, lebo som vraj pekna a mudra...tak kam tym vsetkym mieri?

la femme

to uz musis ty vediet ci sa tie veci, ktorymi ta sklamal daju odpustit..a ci to vobec chces..no ak sa chalan nebude snazit, ty si jednoznacne zachovaj svoju hrdost..on ma byt ten co musi bojovat. kazdy rozchod boli, ale skus zit takym aktivnym zivotom dalej, zajtra bude uz lespie ;) a nezatazuj sa zbytocnymi otazkami, nechaj to tak, uvidis ako sa to dalej bude vyvijat samo.

zjuzika

bibba ale ved pochop ake strasne chudacke by bolo odo mna aby osm sa ho ja spytala, ci t nedame dokopy a sed povedal, ze mame kazdy ine priority a aj ine konicky...to mu ale doteraz vyse styri roky nevadilo..

zjuzika

la famme pravdupovediac asi uz nechcem, lebo ma vela vecami sklamal..a len tak lahko by si ma neziskal a hlavne stranse moju matku sklamal...ta bola z toho na nervy, ked sa to dozvedela..a uz som ola v pohode a ked odisiel , azse som plakala ani neviem preco...

zjuzika

bibba navrhovat mu to nechem uz len z toho dovodu, aby si nemyslel, ze som na neho odkazana a ze sa mu pcham do riti...to nechem ... ale ano zaujima ma to ako to cele myslel a ked uz, tak zacat by mal prvy on, nie ja....

la femme

spravil to naschval, aby ta videl..podla mna to teraz trosku aj lutuje, ze sa s tebou rozisiel..ale jasne, ze, aby si ta ziskal naspat, nestaci jeho lutost. a ty to uz zrejme vratit ani nechces.

zjuzika

a ako vravim, on mi pisal prvy, ci si moze pre veci prist o pol stvrtej, tak osm mu naisala, ze az o stvrtej a princ sa dotrepe az o deviatej vecer...o co mu slo?

zjuzika

bibba ale ja nemam dovod mu navrhovat vztah, lebo ho ukoncil on a ked ho chce zase, tak nech s asnazi on...a to by sa ku.va musel snazit

alzbee to mas pravdu, bol si sakramentsk yisty, ked sme spolu chodili, lebo vedel, ze by som ho nikdy nepodviedla a ako som ho strasne lubila...to videl aj slepy...

la femme

kazdy ziarli, len nie vsetci to davaju vzdy najavo. vtedy ste boli spolu, nic nehrozilo, ale teraz je to uz realne, ze mozes mat ineho a to ho stve.