MMS kvapky

agartio

MMS nikomu neublizilo priamo, ale pri nerozumnom a zbrklom uzivani sa mozu vyskytnut neprijemne dosledky z detoxikacie, napriklad z masoveho uhynu patogenov, a to vobec nemusi byt sranda. Mozu byt z toho dost neprijemne komplikacie.

Robert_sc

Ludia vazne je to dobre....pomohlo to uz xy ludom...je aj xy stranok kde je o tom pisane aj na youtube su videa kde to pomohlo velmi vela ludom v afrike.....Ak niekto o tom nic nevie tak nech nieje mudry....Ja osobne to sam uzivam aj na umkyvanie tela vlasov zubov a pitie....Je to fakt dobre a ucinne.....Ak ale niekto nechce alebo neveri tak nech to nekometuje a nech ide platit lekarovi....Je to vasa slbodna volba a rozhodne sa nemusite nicoho bat....A este pre tych mudrych ze je chemia.....Si myslite ze tie Ečka co jete na kila su zdrave a dobre?Alebo mi poviete ze este netreba viac pridavat k tym E to mms?Na nete nenajdete nikoho komu by to ublizilo....za mms hovoria fakty, ludia a skusenoti ludi

Dasaa

Ahojte,beriem mms uz rok a mozem vrelo odporucit.Po 7 rokoch vyliecena alergia,viac energie,chrup a dasna v tip top stave.

erich

Cau. Mam jeden a pol rocne skusenosti s kvapkami MMS. Zacal som ich pouzivat, pretoze som pred nimi zobal antibiotika kazde dva mesiace - mam zbrazdene mandle a tak sa na nich lahko uchytia bakterie a veselo sa rozmnozuju. Odvtedy ako som objavil MMS som antibiotika nebral. Ak teraz zacinam citit hrdlo, dam si tzv. Klarin recept = sest kvapiek MMS a po hodine dalsich sest kvapiek. Potom si pripravim CDS (cisty chlordioxid rozpustený vo vode) a ten si dam na druhy den v mnozstve 50ppm kazdu hodinu. Na noc si dam pauzu a toto aplikujem dva-tri dni (Klarin recept uz nie) + kloktam tri kvapky MMS kazdu hodinu. Tiez sa mi na mandliach tvoria tzv. capy, t.j. take male hrudkovite gulicky, na ne som aplikoval niekolkotyzdnove kloktanie tromi kvapkami MMS kazde rano, podstatne sa to zlepsilo a capy uz nie su volne viditelne.

wendy

Ahoj melinda1312, mám podobné problémy ako Ty, preto sa Ťa chem spýtať ako dlho si mms kvapky užívala a v akom množstve.
Ďakujem

melinda1312

Mám vynikajúce skúsenosti s MMS kvapkami. Prvá z našej rodiny som to začala brať ja. Dlhé roky som sa liečila na HPV vírus a veci s tým súvisiace... neskor sa to rapidne zhoršilo a začala som mať problémy s krčkom maternice... mala som ísť na laserovú operáciu do BA a veci s tým súvisiace, až kým som sa nedozvedela o mms... vtedy sa moj niekoľkoročný kolobeh problémov skončil a týždeň pred operáciou zistili, že už nieje čo operovať... MMS je zázrak..

jahodka123

RNG - presne tak, súhlasím. Boja sa, že zase len dojdu o prachy, tak takto proti tomu bojujú, že si budu vymýšlať, ako to je životu nebezpečné. Kto si to naštudoval a vyskúšal, tak vie... Ja sa na to chystám. Už mám všetko pripravené. Ja si to chcem dať ako trojtýždňovú očistnú kúru a chcem aj vyliečiť mojho psa. Už bola na dvoch operáciách a momentálne má zase nádor a ďalšiu operáciu by už nezvládla. Držte palce...

RNG

Nuz chloritan sodny a najma chlornan vapenaty sa pridavaju aj na dezinfekciu pitnej vody, miesto ovela viac jedovateho chloru.
A znova tu musim uviest materialove data, MSDS, kde je jasne napisana LD50(850 mg na kg vahy), tj smrtelna davka a ta je ovela vyssia, ako napr u aspirinu(len 200 mg na kg vahy) tj je to bezpecnejsie, ako branie aspirinu.
www.sciencelab.com

www.sciencelab.com

Takze vsetky dnesne recicky o nebezpecnosti chloratov su znacne zavadzajuce.Je top len utok farmacie proti lacnym a ucinnym konkurencnym chemikaliam.