Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Clotrimazolum - kvasinky

Príspevok v téme: Clotrimazolum - kvasinky
maryangela

vcera som si vsimla, ze mam nejaky hrudkovity vytok. dnes som si v lekarni pytala canesten tabletky a az doma som si vsimla, ze nazov lieku, co som dostala je clotrimazolum 100 mg. je to to iste? je tam 6 tabliet a v pribalovom letaku v sposobe davkovanie je napisane, ze treba uzivat 1 tabletu 2 x denne po dobu 8 dni. mam teda vybrat viac baleni? ale lekarnicka nic nepovedala, ze potrebujem aspon 3. mate s tymto liekom nejake skusenosti?
a este jedna otazka. su to vaginalne tabletky, ktore sa zrejme v vkladaju do posvy. este som nikdy take nemala, tak neviem, ako hlboko ich treba zaviest? dakujem za odpovede.

maryangela

ked mne v jednej lekarni tvrdili, ze canesten tabletka je len na predpis, az v tretej mi lekarnicka nieco dala

usiko

no, bohvieco ti nedala, existuje jedina tableta canesten a krem, ktora je ucinnejsia.....koncentracia 100mg je dost slaba, chod si kupit este dve balenia.....a je to to iste ako canesten, alebo podobne....

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.