AKO SCHUDNÚŤ ?

fit

sade8,
ja som zvyknuta na takychto ludi, ved som sa o tom aj zmienila, ze väcsinou budu poucovat ti, ktori su tucni a nemaju pevnu volu schudnut, len kritizovat. to ale nechcem urazit tych, co maju nadvahu z nejakych vaznych zdravotnych dovodov.
na tuto temu-"ako schudnut", pridu ludia, ktori nevedia ako schudnut alebo ludia, ktori uz nejakym sposobom schudli a podelia sa o skusenost ako sa to podarilo im. no miki64 tu neprisiel so svojou skusenostou ako schudol, cize ho povazujem za obezneho, ktory si riesi svoj mindrak takymto sposobom. no ked mu to pomoze, tak prosim, nech kritizuje, nech si pise co chce, mna ale svojimi recami aj tak neovplyvni, ja sa drzim svojho. to znamena, ze po 17,00 nebudem jest!
sade8, co mas noveho ty?

lady_j

Ani ja nejem po 17tej, pijem vela vody, jem pestru alenie tucnu stravu, cvicim aspon 3x za tyzden a stale sa mi nedari schudnut. Uz fakt neviem, co este mam urobit. Vie mi niekto poradit, cim to moze byt?

lady_j

Ani ja nejem po 17tej, pijem vela vody, jem pestru alenie tucnu stravu, cvicim aspon 3x za tyzden a stale sa mi nedari schudnut. Uz fakt neviem, co este mam urobit. Vie mi niekto poradit, cim to moze byt?

sade8

Ako vidim je vela zavistlivych ludi – ale je to horsie ze si to sami nechcu priznat

Mila miki64 – musim sa zastat fit, ta nikoho do nicoho nenuti – to co tu pise je jej skusenost –a ako vidis je pozitivna – podarilo sa jej takou metodou zbavit toho co jej zavadzalo, teba nikto nenuti aby si nieco take robila, to znamena ani citat nase prispevky alebo to vobec na ne reagovat – mala by si zavitat do inych tem – kde su chudiatka anorekticky – a papat nic cez den nemozu – tie potrebuju pomoc, pretoze oni hladuju a cele dni nic nezjedia a teda trpia tym co pises ze vypadavaju im vlasy...ale to sa nas netyka pretoze my mame pocas dna pestru stravu – jeme vselico – zdrave aj menej zdravsie, ale s mierou!!!naozaj neviem co v tomto fore riesis, mne nikdy nerobilo dobre a teda sa mi to aj hnusilo aby som jedla neskoro pred spanim.
A este nieco navyse – zaujimam sa aj o vplyv mesiaca na cloveka a zdravie – a tam je velmi dobry clanok o tom kedy by mal clovek zjest posledne jedlo – su to vynikajuci autori
Paunggerová Johanna-Poppe Thomas – a vies co oni pisu ze o piatej by si mala jest posledne jedlo!!!

Inak ti prajem krasny den a nech sa ti v zivote dari

marka79

Takže ste ma prehovorili, nevzdám sa po jednom mesiaci, pokračujem ďalej v nejedení po 17tej hod. a s behaním. Povzbudila ma aj jedna odnás, že ona taktiež nejedla po 17tej a cvičila 3x týždenne a začala chudnúť až po dvoch mesiacoch. A takto pekne schudla za 6 mesiacov 20 kíl, čo je si myslím pekný výsledok. Treba mať trpezlivosť a nevážiť sa týždenne. Tak asi takto.

fit

miki64,
ak trpis nadvahou, ci obezitou, tak to odporucam aj tebe. lebo na tom fore nie si len tak. preco ta potom zaujala tema "ako schudnut" , no preto, ze to potrebujes. takze po 17.tej nepapkaj a budes fit:))

miki64

Milá fit,tvoja reakcia je naozaj neadekvátna,zkús si prečítať niečo o zdravej výžive a o tom ako funguje tvoje telo.Naozaj ni som žiadny debil,ktorý tomu vôbec nerozumie.Každý má svôj zpôsob chudnutia,ale zváž čo komu doporučíš.Ten tvôj naozaj nie je najlepší.