Čo sa to so mnou deje?

Príspevok v téme: Čo sa to so mnou deje?
Thierry

Čaute. V poslednej dobe (1-2 týždne) pociťujem, že sa akosi mením, resp. že osporostievam :-) (vždy som patril medzi šikovnejších, inteligentnejších ľudí) ...veci ktoré hovorím si nepremyslím, a väčšinou trepnem nejakú kravinu, neskôr mi síce dojde, čo som povedal, no už je pozde. Taktiež strašne veľa vecí zabúdam, nikdy som taký nebol, všetko som mal v hlave, no teraz zabúdam v jednom kuse. Moje konanie je tiež nepremyslené. Čo to môže byť? Len akási letná únava, či..? Dík za rady

kvietok01

Veve23 dakujem ti krasne za povzbudenie,pekne si to napisala ako keby si to vedela..ze ja nikde nechodim , všetkych kamaratov ignorujem, nemam zaujmy a to ma vedie do priepasti ano je to tak ...ale povedz mala si niekedy pocit,ked si sa rozpravala s cudzimi ludmi,ze si sa uplne rozklepala a mala sucho v krku a hltala, hladala slova co povedať? je to uz strasne ake pocity ma prepadajú..ale snazim sa bojovat , budem bojovať..aj tebe prajem vela sil..nech sa ti dari ..

veve23

o tej ginko som to iba citala, nikdy neskusala
sebavedomie nemam ani ja, tiez mam niekedy podobne myslienky ako ty, ale na druhy den je fajn. musis mat kamosky, kamosov, treba chodit von, bavit sa! nepadaj do priepasti, tym ze sa zabijes iba ublizis tym ktori ta maju radi, a tych je urcite dost ;) to riesenim nie je
skus si najst nieco co ta bavi, zacni chodit na nejaky kurzy, tanec, jazyk...nieco ta chyti a hned zabudnes na zle myslienky :) neboj, bude dobre :) :)
vzdy hladaj to dobre!

kvietok01

Ahoj veve23 ja som skúšala aj ginko aj si ho obcas dam,ale nejaku super zmenu nebadam..skor to ze som zmenila stravu a cvičim mi robi lepšie,ale aj to je malo,vela krat mam schizofrenicke symptony.Ja si uz pripadam ako idiot,nemam ziadne sebavedomie.Som smutná,asi to uz lepšie nebude, asi sa treba zabiť a bude pokoj.

kvietok01

Aj ja mam ten problem a tiez nechapem z coho, ibaze dosť vela stresu som mala a vtedy sa mi to prehlbilo ..Je to neprijemne niekedy sa neviem vyjadrovat, pripojiť do temy, bojim sa ze sa strapnim.Som divná,neviem či nemam schizu. moze to byt z toho ze v minulosti som uzívala marihuanu a dosť alkoholu?Prosím pomozte mi čo nato pomaha, čo zlepsuje pamať?

Thierry

Kurník, fakt osprostievam :-))
Ďakujem teda za radu, pokúsim sa zdvojnásobiť svoj pitný režim, uvidím, či to pomôže :-))

AdamKrt

Vela vody treba popijat. Spravny pitny rezim. Hustne krv, upchavaju sa cievky v mozku. Tam su velmi tenucke. Na precistenie cievok je dobry doplnok stravy Lecitin. Pomaha to tak nepriamo aj mozgovej aktivite.

house

Tieto stavy moze sposobovat aj horucava,
dehydratacia buniek mozgu.Takze dodrzuj pitny rezim.A vela ovocia C vitamin.