Voda v uchu

Ipsilon

Aj zakladateľka tejto témy má leto? Presne tak ako ja? Tak to ti potom gratulujem, sme na SK len dvaja.
Ja som mal tiež vodu v uchu a takisto som mal aj vodu v kolene. Tak som najprv zašiel k ušnému. Zobral moju hlavu akoby to bol nejaký predmet a začal mi ňou kývať. Po chvíli sa ma opýtal, či ide von? Ja že nie. Tak nič, len sa otočil najprv ku svojmu kompíku, čosi tam šrajbol a zakričal na sestričku: sestra, pripravte skalpel. Prišiel ku mne, odfikol mi ucho, voda vytiekla (za čo mu ďakujem) a potom znovu zakričal na sestru: sestra, poprosím, ihlu a nitku, nech mu to ucho znovu prištopkám. Ja som spokojný. Ucho mám ako nové.
Čo sa týka kolena, tak mi lekár len povedal, že: olé no, olé no, jak ma bolí koleno. Dal mi nejaký recept a dovi.

simon16

Prosím vás čo mám robiť dostala sami voda do ucha a nijak nejde ju dostať von. Všetko možné som už skúšal a nič stále tam je. Vodu som tam zacítil dnes. Ďakujem za odpovede :)

caty

Ja mám ten istý problém pred 2 hodinami na plavárni a voda furt v uchu ani za nič nejde von potvora. Neviem zatiaľ mi nič nepomáha podľa rád si skúsim ľahnúť.

richie

mne opat raz pomohli iba a iba mechanicke pohyby - teda bud spominane skakanie na jednej nohe s tym ze jednou rukou si mierne "sparate" v uchu a akoby ho dostanete do polohy kedy voda vytecie ... ak sa nepodari na prvykrat tak staci opakovat po pol hodine trebars
no a pripadne kombinovat aj s polkruhovymi pohybmi hlavou smerom "von z ucha", teda akoby ste chceli vodu vyliat ... nieco na styl rockoveho/metaloveho koncertu :D

Prvá pomoc pri vode v uchu

Mala som vodu v uchu. Večer keď som si išla lahhúť do postele tak som si lahla na ten bok kde som mala to ucho v ktorom som mala vodu. Myslela som si že mi do rána vytečie. No nevytiekla. Ráno som zašla do lekárne že či mi neporadia že čo si tam mám dať. Lekárnička mi poradila že si tam mám dať 2 kvapky Peroxidu vodíka. Peroxid vodíka mi pomoho. Ako som si tam dala 2 kvapky trošku to zašumelo. Potom som ešte asi 2 minúty ležala na tom uchu kde som nemala vodu. Potom som sa postavila a pomaličky mi začala vytekať. Takže POMÔŽE PEROXID VODÍKA.

Luc.chic

Caw,momentalne mam ten isty problem len ja mam v uchu morsku vodu.nejde a nejde von avy ktory mate zatlacene timi palickami tam mate taky capik alebo ako by som to jazvala. A ten znicite takto dokzor iba odporuci kvapky ktore nepomozu. Tak: existuje taky vakuv alebo co to je trubka ktora je na jednom konci tenka na druhom hruba a ten tenky vlozite do ucha a druhy hruby zapalite nebojte sa a capik je vonku

mattusko111

voda v uchu použil som sprej do nosa a hneď mi to prešlo. počkajte pár minút a hneď vám to prejde a o pár minút vytečie aj sprej do nosa aj voda aj ja som si prečítal tiež jeden článok a pomohlo ale nikdy som

SN0GY

Ahoj vcera som sa bol kupat v priehrade .. a mal som vodu v uchu ktora pretrvavala az do dnes .. tak som teda skakal na nohe (na strane ucha kde bola voda) dalej sok robil hlavou polovicne obluky na stranu ucha s vodou a ptm som si dal slamku do ucha a pomali som cuckal nic to nespravilo lahol som si pohovku (gauč) a voda odtiekla