Pracuje sa vam lepšie na smeny?

Príspevok v téme: Pracuje sa vam lepšie na smeny?
Sandra_

Ja pracujem normalne od 7:00 - 16:00, domou chodim oklo 17:00 ak mam pravdu povedať už mi to lezie na nervy, pretože sa citim obmedzovana v tom, ak si potrebujem niečo vybaviť, alebo aj k lekarovi keď treba častejšie a to všetko cez pracovnu dobu. Nie je lepšie na smeny? predsa je tam aspon ten volny čas doobeda, kedy sa väčšinou všetko vybavuje aj urady, aj lekar... Čo vy na to?

happi:-)

ja som robievala denna, nocna, po nocnej som sa vyspala, den volna a odznova. Bol to pre mna zabijak. Mala som problemy so spanim, citila som sa stale unavena, bola som nervozna, zhorsila sa mi alergia. Robila som aj cez vikendy, tak ako mi vysla smena. Ked som sa chcela ist bavit, mohla som len po nocnej a to som bola mimo. Takze smeny uz nikdy. Teraz robim normalne osmicky, 5 dni v tyzdni, ak si chcem nieco vybavit, mozem si odbehnut z prace na osobne volno a potom si to dorobit.

danuska123

mary-anne ja mam normalny pracovny cas od 6 rana do 18 vecer. no nastastie mam pracu taku, ze si mozem v podtstate vybrat kedy a ako chcem ist do prace a na aku smenu.

mary-anne ale zavidim, ze ty mas normalny pracovky cas tak ako ja iba rannu.

ninive9

ahojte ja som robievala na dve smeny ráno a poobede a bola som spokojná ked som chcela niečo vybaviť robila som to doobeda ked som mala poobednú aspoň som nemusela vynechať z práce a teraz budem musieť robiť len od 7 do 16 a to ma pravdu povediac desí nebudem mať čas na nič a budem si musieť brávať voľno ked budem niečo vybavovať

mary-anne

danuska, ale ten cas tvojej prace mi nepride ako smena. praveze naopak. je to normalny pracovny cas.
vies, co je ranna smena?? od 5-13h!!

mary-anne

ja robim jeden tyzden rannu, druhy tyzden poobednu. ako ta ranna je vyhoda, ze uz o jednej koncim, ale to vstavanie je hrozne! a hlavne cez zimu. posunie sa mi cely biorytmus. zas poobedna, mozem sa vyspat, doobeda popripade nieco vybavit,ale zas je zabity cely den.
kazda praca ma svoje pre a proti.
ale chcela by som normalnu smenu, od takej siedmej.
ale na druhej strane, je to takto taka zmena, nie je to stale to iste..

aknitka

ja som síce na smeny nikdy nerobila, ale moja sestra hej a teraz ju kvôli tehotenstvu museli preradiť na jednosmennú prevádzku a je z toho úplne mimo. vraj by nikdy vživote nevymenila viacsmennú prevádzku za jednosmennú. pracuje ako zdrav. sestra v nemocnici.

danuska123

mne smeny celkom vyhovuju tak, ze od 7 - 15 , potom pridem domov, poupratujem , navarim , dam si kavicku a mam pokoj.a ked je poobednajsia tak beriem iba vtedy ak treba nieco vybavit inac ju nemam rada.

kaviaren11

ja pracujem na smeny ale na sialene ako od 6-14.00 alebo 00.8.00,9.00-17.00,13.21.00,a to potrafim vystriedat vsetky v jednom tyzdni mozno je tu vyhoda ze si nieco vybavim ...ale ten sialeny rezim ma nici moje telo je zblaznenne ...nerozumie ze musi ist spat ...ze musi vstavat ze musi jest ...som uplne rozbita...uplne ja by som radsej robila kazdy den tie iste smeny