rano ploche brucho, po jedle jak tehotna!!!

mirka 23

Derra, tak ďakujem, lebo v jogurtoch nemam jasno. Takže čim viac tuku, tým je jogurt zdravší? Ake minimum tuku by mal mať dobrý jogurt? A su zdravšie ak su s aditivami alebo bez?

derra

Ved ja to vsetko viem, aj to o mlieku, len ma zaraza ze ked si myslis ze su jogurty nezdrave, ich konzumujes...
Ja mam na jogurty specificky nazor, ked su vhodne vybrane, napr. podla percenta tuku, probiotickych kultur a additiv (jogurty bez aditiv) Tak su zdraviu prospesne aj preto, ze je v nich uz nastiepena kravska bielkovina.

mirka 23

derra, mliečne vyrobky su nezdrave. Hlavne mlieko a syry. A preto sa pýtam, že čo raňajkujete, lebo už neviem čo mám rano jesť. Niekto tu spominal sabinovske jogurty a tie mam rada a myslim že su OK. Danone podľa mňa nie su velmi dobre. Ale to je len moj názor.

jankaaa

tiez som neni za konzumaciu mlieka. nikdy som ho nepila a nepijdem doteraz. a zaroven som nikdy nemala problemy s nechtami, dokonca aj kosti mam ovela pevnejsie ako ini ludia, ktori sa chvalia, kolko mlieka, cize vapnika do seba dali...

mirka 23

Tinulik aj jamám tento problem :) Chlieb milujem, ale nahradila som ho jogurtom s musli a pomletými ľanovými semienkami, ale nie som si istá, či ten jogurt mi robi dobre. A inak s takýmito raňajkami vydržim dlhšie ako s pečivom, lebo hladina cukru v krvi vydrži dlhšie vyššia. Keď zješ pečivo, tak sa ti sice rýchle zvýši, ale aj veľmi rzchlo klesne, takže veľmi rýchlo si zase hladna.
Mate niekto nejaký tip na dobre raňajky, ktoré samozrejme neobsahuju pečivo a mlieko.

tinulik24

čafte holky - pridávam sa ku skupine "gravidných":D Tiež trpím týmto problémom, a stále hladám spôsob ako ho vyriešiť. Navyše zajtra sa chystám konečne na kupko - tak to zas bude diétny deň:))Ja mlieko tiež nemusím a ani mi nechýba - sem tam si dám jogurt - to je v poho. A chcela by som ešte vylúčiť zo stravy aj to pečivo - ale ako to robíte aby vám nechýbalo? čím ho nahrázdate? lebo napr. ja mám rada chlieb alebo rohlík so zeleninou a neviem s čím by som potom tú zeleninu jedla....? ak máte nejaké tipy tak poraďte, dikes:)

pomoc123

aj ja mam tento problem, ale mne praveze niekedy vyslovene treba cottage cheese alebo probioticke mliecne srandy lebo mi po nich travi dobre. No nie vzdy. Ja mam take brucho po hocicom, co zjem. Okrem orechov. Som stihla nastastie, ale to brucho nechapem. Pomaha ho stiahnut, cim sa aj svaly posiluju. Inak za vydute brucho moze aj chybne drzanie tela, mozno mas pokrivenu chrbticu, vystri sa, stiahnu brucho, vypni prsia a bud happy:D

papaja

mirka 23

jasan,ze myslim mlieko :)
ved to,vsade vypisuju ake su strasne dolezite a zdrave syry a mlieko a mne sa ani nezda,akurat som z nich mala tvar jak po nalete a brucho jak tyzden pred porodom

mirka 23

Dufam, že mysliš mlieko, nie badatela :)
jj, najlepšie je vyskušať to na sebe. Ale keď poviem kamaratke (btw zdravotnej sestre) nech nedava deťom kravske mlieko, tak na mňa pozera, či som vadná :)