Teoria relativity

zaujimave

a za veštcami nemusime chodit ani do dalekej minulosti,vyborna knizocka o bulharskej slepej jasnovidke Vange,ktora zila v 20.storoci, ešte v roku 1988 vestila.Chodili k nej aj vedcia boli udiveni,pretoze Vanga bola uplne obycajna zena.
Napisem jedno jej proroctvo - musime byt dobri a mat sa radi aby sme sa zachranili.Ak to nepochopime svojim rozumom,nastolia sa neuprosne zakony Kozmu,no vtedy uz bude neskoro a nas to bude velmi vela stat.Co asi tym myslela?Alebo ze nad nami je velke oko ktore sleduje nase ciny. Nikto sa pred nicim nemoze schovat, nikto nie je slobodny.

zaujimave

mas pravdu RNG takych zahad vo svete a okolo nas je vela.Zahada pyramid, sochy na velkonocnych ostrovoch,bermudsky trojuholnik, aj sam zivot je zahadou,vsak Shaula?

majočkaaa

toto je dobra tema, tiez ma zaujimaju taketo veci, ako minulost, vesmir, alebo nevysvetlitelne javy sveta a vsetko okolo toho....akurat som priatelovi povedala ze na najblizsi svitok by som rada dostala knihu o niecom takom neviete mi daku poradit?...a ozaj kde na nete najdem nejake clanky o tomto, skusim si pozicat aj tie knihy co ste tu spominali....

RNG

Takych miest na svete je velmi vela. Stone henge je len jeden z popularnych. Take Nazca Kresby v Peru a rozne fantasticke stavby z kamennych kvadrov vaziacich vyse 50 ton, dokonale opracovanych a sediacich na sebe tak, ze tam clovek nemoze vsunut ani len papier medzi, alebo vykopavky v Afrike stare vyse 10 000 rokov su podstatne nevysvetlitelnejsie a zahadnejsie.

zaujimave

Tusenie suvislosti,je tiez vyborna kniha od L.Soucka.Je tam okrem ineho jedna zvlastna zaujimavost o mamutoch, ktorych nasli zmrznutych, ale v zaludku mali zelenu travu.To vyhynutie muselo prist naraz,nejakou prudkou zmenou klimy.Mozno aj padom nejakeho asteroidu.

RNG

Nuz ja som od mala velmi zvedavy a take vseliake spravy okolo mimozemskych civilizacii len vabia moju zvedavost.
Precital som o tom plno knih, navstivil miesta, kde je "silna energia prudiaca zo zeme" napr v Machu pichu ked sa moja zena oprela hrudou o jeden z balvanov, kde mala ta energia prudit uzasne, rozopali sa jej gombiky na bluzke od toho prudenia, hahaha.
Na moju zenu to miesto malo uplne fascinujuci vplyv, bola tam uplne ako vymenena,totalne ohromena
Ja mam niekedy tiez zvlastny pocit zimomriavok na chrbte, ked som na mieste, kde sa v historii nievo velmi dolezite odohralo, ako keby tam boli nejake magicke zvysky toho vo vzduchu. Posledne som mal ten pocit v kaplnke nitrianskeho sidla kardinala, ktora je postavena na miest, kde kazali a spievali choraly Cyril a Metod so svojimi ziakmi.
Ale seriozne, nemozem nic take uplne popriet, lebo je na svete hromada nevysvetlitelnych veci, velmi zaujimavych a casto az mystickych.
Lenze ja to beriem ako zaujimavost, konicek a rozhodne mi to neovplyvnuje moj kazdodenny zivot, ktory je zalozeny na realite a dokazanych vedeckych principoch. Tie "mysticke" zalezitosti vnimam skor ako zabavu, konicek.

zaujimave

ja som mala tiez obidva diely, ale uz som ich asi vyradila.V jednej z nich sa da odpocitanim dostat do minulych zivotov, ale nie je to velmi bezpecne ak to clovek robi sam.No a tiez tam bolo o klinickej smrti.
Ale mam velmi dobru knihu od L.Soucka.

ShaulaThalit

Ja som citala oba diely Zivot po zivote od Moodyho R. ale ak chces nieco o reinkarnacii, treba si precitat Zivot pred zivotom od Moodyho...

zaujimave

presne tak chritska, aj ja si myslim ze v tej dobre to nevedel inak Nostradamus adne zasifrovanie.Mna zase zda zaujima velmi reinkarnacia a mimozmyslove vnimanie.Zivot po živote od dr.Moodyho, kto to cital?