Teoria relativity

drum

Údajne existuje planéta, ktorá prechádza okolo Zeme v obrovských časových intervaloch, viac ako niekoľko tisíc rokov.

Mayovia nazývali túto planétu Nibiru, Táto planéta obieha proti smeru hodinových ručičiek (opačne ako všetky ostatné planéty). Nibiru je približne 5x väčšia ako Zem, čo z nej robí dobre viditeľný objekt na oblohe.

Nibiru prechádza okolo Zeme raz za 3600 rokov, iné tvrdia, že každých 10500 rokov.

Otázkou teraz ostáva, kedy sa Nibiru vráti a prejde okolo Zeme a čo spôsobí?
Hovorí sa o roku 2012 ale nemusí to byť pravda.

ShaulaThalit

ten datum, ktory myslis je 21.12.2009, avsak spravne by malo byt 23.12.2009, ale to je jedno, ved ludia dokazu zblbnut behom minuty a dva dni rozdiel je na zmenu este stale malo :P
A ano, je to to, ze ludsky rozum nepochopi nieco take ako vesmir.... ale priznaj me si, aj ludska blbost je nekonecna ako vesmir

heasss

mimochodom ten koniec sveta nema byť 21,12 ale už niekedy v oktobri... media to dali na tento datum kvôli zaujímavosti číslic.. ufo podla mna existuje, dalej vesmir je podla mna nejaky rozmer ktory človek nikdy nepochopi a tak koniec vesmíru neexistuje ..

ShaulaThalit

Petuska B: of coure, na tom nie je nic zle... ja sa len podla casovych moznosti a chute zaujimam o take veci a vela veci ani neviem, takze nemozem hovorit 100% nic, lebo je to len moj subjektivny a mozno aj nepravdivy nazor...
avsak, tu zmenu by som uvitala aj hned, nie az v 2012, lebo dovtedy tu ani nemusim byt :P :)))

Petuska B

Shaula Thalit to že si nedostatočne informovaná neber ako urážku, ja len, že už sa vyskytli tieto nové informácie o ktorých si možno ešte nečítala. Ani z hľadiska numerológie to nevidím na koniec sveta či zlý rok, takže pohodka, netreba sa báť, ako Shaula Thalit napísala, koniec sveta môže prísť kedykoľvek :-)

poliewoocka

Vesmir je vraj jedna obrovska spirala, a ked sa clovek svojimi technologiami chce dostat k najblizsiemu utvaru, ide po spirale a trva mu to strasne dlho...prejst obrovsku vzdialenost niekolko milionov svetelnych rokov.. ale ak by sme nasli nejaku "skratku", prechadzat pomedzi zavitnice tej obrovskej spiraly,mozno by bola sanca dostat sa za hranice nasho badania.. ale aj to je len jedna z teorii. Tak, ako ze su cierne diery nejaky prestupny mostik medzi svetmi. Existuju vobec? Ved to svetlo hviezd, ktore vidime na oblohe ani nemusi dnes existovat. Cestovalo k nam miliony rokov a ta hviezda, z ktorej pochadza moze byt uz fuc..
A je toho mnoho, nad cim sa da polemizovat.. ach jaj, dnes je slnecny den, radsej sa idem napit, odkrojim si kusok dyne, vylozim nohy na stol a svet gombicka:D

ShaulaThalit

vela ludi si hovori, ze toto nemozem zmenit, to sa neda zmenit, je to strasne... ale oni to mozu zmenit a to tak, ze zmenia v prvorade svoj pristup k danej veci.
a je jedno, ci nam v tej chvili lieta nad hlavami UFO alebo nie.

RNG

Kedze ja som osobne uz prezil niekolko "koncov sveta", rozhodne ma tie vsetky "overene" spravy a predpovede nijak neznervoznuju.
Len mladi ludia sa daju este ovplyvnit takymito spravami.
Inac co sa tyka tych navstev mimozemstanov, nevidim ziadny dobvod na to, aby som o tom nepripustil. Je privela ludi, co videli rozne objekty, na ktore nie je vysvetlenie ine, nez toto.
Ale spekulovat o tom rozhodne nebudem.
Ked maju civilizaciu a technologiu podstatne vyssiu, ako je nasa, aj tak si budu robit co len chcu a my na tom nemozeme nic zmenit.