Ako to povedat rodicom?

Príspevok v téme: Ako to povedat rodicom?
Cristi

Ahojte prosim vas o radu mam len 14 a pol roka viem ze som ece v puberte a v nej je vsetko mozne ale prisla som nato ze som lesbicka.Odkedy som si to priznala citim sa lepsie a zistila som ze to odjakziva vomne bolo,s chlapcami som si rozumela ako iba s kamaratmi aj ked som s dvomi chodila.To ze som lesbicka som povedala iba zopar kamaratkam no neviem ako to povedat rodicom =((( citala som vela pribehov ze rodicia za toto vyhodili deti z domu a ja sa bojim aby sa mi nestalo nieco podobne necem aby boli za moju orientaciu na mna zly ...poradte mi prosim ci im to mam povedat a ked uz ano tak ako =´(

alzbee

Cristi: na pokeci sice som zaregistrovana, ale vobec tam nechodim-prepac...a momentalne nemam ani cas chatovat, lebo musim sa ucit na skusku:(( aj teraz to stale len oddalujem, co sa mi tak strasne nechce do toho...ale chcem tu skusku do tretice spravit:))
Azuriitko: moj nazor je taky, ze homosexualita a pedofilia sa porovnavat moc nedaju. Pedofilia je protizakonna, pedofil zneuziva male nevinne deti...ale myslim, ze to kazdy vie. A ci sa da pedofilia liecit-neviem (mozno sa da potlacit), ale viem, ze homosexualita sa liecit neda, pretoze to nie je choroba, nie je to nejaka uchylka a ked sa raz clovek citi lepsie s tym istym pohlavim, tak nechapem, preco mu v tom branit a snazit sa ho "vyliecit"..a homosexualita nikomu neublizuje...a nie je ani protizakonna...ale nechcem sa hadat-ved kolko ludi, tolko chuti (nazorov).

alzbee

cirkev treba brat jednym uchom dnu a druhym von:)) oni velmi rozpravaju o vychove deti, pritom o tom nevedia nic, kedze vlastne nevychovavaju...no a o tom, ze sa v tych kruhoch pohybuje plno uchylov alebo homosexualov ani nemusim pisat...ale nechcem vyvolat vlnu poburenia na tomto fore mojim nazorom :D
V tomto smere je Cesko daleeeeekooooo pred nami. Tam homosexualitu vnimaju uz uplne inak...Poznam gayov, ktori odisli zo Slovenska zit do Prahy a ten zivot tam si nevedia vynachvalit:))

Cristi

alzbee.....hehe to je mile ze akoze caka na teba =)).....ale ved vsetko sa to da zariadit aj bez chlapa ved dieta sa da adoptovat alebo ked uz vlastne tak umelym oplodnenym...ja nevidim natom nic zle nechapem preco sa niekomu nepaci ked homosexualne pary chcu mat svadbu ved to je ich vec a podobne je to aj s detmi ved homosexualne dieta vyrastalo u heterosexualnych rodicov....najlepsie je natom cirkev ta homosexualitu oznacuje za chorobu =(....a inac dik ze sa mi snazis pomoct =))

alzbee

Cristi: pokym nemas potrebu, tak im to nemusis hovorit...ale myslim, ze raz (ked uz budes naozaj o tvojej homosexualite 100% presvedcena) by si im to mala povedat...teda ja osobne, kebyze mam deti, tak by som to chcela vediet..su to tvoji rodicia a zasluzia si vediet pravdu:) a vlastne-po case by im to asi naozaj zacalo byt podozrive, keby si im domov nepriniesla predstavit ziadneho priatela...ten moj kamos gay sa tiez dlho odhodlaval,kym to zo seba dostal a povedal rodicom...povedal im to i napriek tomu, ze vedel, ze jeho mamina nejak extra nesympatizuje s takymi ludmi..preto to povedal najprv otcovi a neskor aj mamine. A neboj sa, nevyhodili ho z domu:) Nadseni nie su-stale veria, ze raz budu mat aj od neho vnucatko:))-ale lubia ho aj nadalej taky, aky je...horsie to uz ma so starymi rodicmi-ti sa ho casto vypytuju, ze kedy si uz dievca najde :D tak im vzdy povie, ze caka na mna, kym budem volna, lebo vedia o nas, ze sme najlepsi priatelia:))

Cristi

alzbee......no ja mam vztah s dievcatom chodime spolu uz 10 mesiacov je mi snou super velmi dobre si spolu rozumieme a lubime sa i ked ona je odomna o 6 a pol roka starsia takze ma 21 =) v laske nam to nebrani....okrem toho vobec ma nepritahuju ani chalani ani muzi prave naopak vsetko ma odpudzuje pacia sa mi len dievcata..mozno aj preto si myslim ze som lesba

alzbee

Mam kamosa gaya, ktory jedine, co zazil s babou bolo bozkavanie...tak som sa ho spytala, ze ako moze vediet, ze je gay, ked este nikdy nemal sex s dievcatom?a on mi nato odpovedal, ze ako ja mozem vediet, ze som hetero, ked som este nikdy nemala sex s babou :D :D...myslim, ze 99% dievcat laka vyskusat si to s babou:)) aj mna, ale priznavam, ze triezva by som do toho nesla, jedine s nejakym tym promile v krvi :D ja osobne si pod pojmom homosexualne orientovany clovek (ci gay, ci lesba) predstavujem cloveka, ktory s tym druhym pohlavim aj dokaze mat vztah, uprimne ho milujea druhe pohlavie ho vobec nezaujima a nevzrusuje...lebo ja si to nedokazem predstavit, ze by som sa mala zalubit do dievcata a mat s nim vzath-chybala by mi muzska naruc a aj ozajstny penis:) Vyskusat s nim sex, to hej, ale mat vztah...to by som asi nevedela. Pozri, pre kazdeho rodica je to zrejme tazke vyrovnat sa s tym, lebo sa im rozplynie predstava o vnucatkach:)) ale verim, ze tvoji rodicia nepatria do starej skoly a pochopia to. Normalne im vysvetli tvoje pocity...zacni tym, ze by si im chcela nieco povedat,lebo ta to tazi a chcela by si, aby to vedeli, i ked vies, ze zrejme to pre nich bude tazke a ze veris, ze ta pochopia. A potom im vyklop svoje pocity. A pri najhorsom im povedz, ze co ma robit spevacka Cher, ktora ma syna gaya, dceru lesbu a ta sa este chce dat preoperovat na chlapa?:)drzim ti palce, i ked ja osobne si myslim, ze sa este len spoznavas a je dost mozne, ze o par rokov naozaj zmenis nazor. Moj kamos uz 6rokov je stale obcas na vazkach, ci je fakt gay.

Cristi

vypsana_fixa....o to ide ze neviem ci to pochopia a ja to uz nedokazem v sebe dusit urazama ked si niekto mysli ze mam chlapca a velmi ma to trapi =(