Chalani páčia sa vám uplne malé prsia????

ololooo

Nechapem, preco medzi mnohymi ludmi panuje nazor, ze baba, ktora je chuda, ale prsnata, je automaticky tupa a namyslena a neviem este aka. Ja napriklad patrim medzi tie, ktore maju rici aj cici...nie som vychtrla, ale som proste prsnata a mam aj zadok, za ktory ma moze chalan chytit. Pri takychto nazoroch, ked je pre mnohych (hlavne pre baby) hned ta baba sprosta, mam pocit, ze ide cisto len o zavist...Vidim na ulici tie pohlady chlapov (casto aj dievcat), ked mam vystrih, ale zato mam byt hned baba namyslena? Som so sebou spokojna, nepovazujem sa za namyslenu a sprostu...dokonca sa absolutne nemalujem, ani nenosim vysoke topanky a obliekam sa primerane,co znamena, ze ked si dam vystrih, tak si nedam take sortky, aby mi polovica zadku vytrcala von a posobila som ako naozaj nejaka z Kriznej...takze fakt baby, nic v zlom, ale naozaj mam pocit, ze z vaej strany ide iba o zavist, ze ta baba je spokojna sama so sebou, no pre vas je automaticky namyslena a tupa krava. A pritom o to ide, ze chalan si skor vsimne na ulici babu, ktora je so sebou spokojna (ci uz prsnata alebo plocha) a vyzaruje zo seba pozitivnu energiu...

ikuska

prsia ktore su velke pekne pevne su pre muzov ,,hrozne" vzrusujuce...
ale pokial viem, prsia su tvorene z mliecnych a tukovych zliaz
ked idem po ulici vidim bud stihle zeny s malymi prsiami alebo tucne s velkymi.
malo kedy sa stane ,ze stihla ma velke. a zase je to tu bud bude mat chlap stihlu bez vecsich alebo tucnu s kozami.keby ze som chlap radsej stihlejsiu. a samozrejme je dolezita povaha
naco je komu kozata chuda, ked je tupa ako bambus? neviem ja nie som plocha ale tie baby co su Za to nemozu a baby netrapte sa ja som tej stihlej postavy a mala som tieZ problem s prsiami ale pomohla mi antikoncepcia. teraz nosim 75C

kamill

A okrem toho väčšina dievčat a žien by sa skôr mala snažiť o rast svojej mysli, zásad a sebaúcty, ako o rast pŕs :)

kamill

dokonalosť sa dosahuje maličkostami, ale dokonalosť nie je maličkosť.... tak načo sa s ňou trápiť? pre každého je dokonalosť niečo iné, pre niekoho dokonalosť ani neexistuje... pre jedného chlapa budete nedokonalé kvôli malým prsiam... kašľat naňho, ak sú preňho prsia to najdôležitejšie.... pre druhého možno budú vaše malé prsia zlatučké a budú to, čo podčiarkne vašu dokonalosť v jeho očiach :) tak sa už toľko netrápte:)

ceky

jajka
je to ako u možov veľkosť penisu...presne to isté!
marry jane
každý hľadáme dokonalosť ale kedy pochopíme že ju nepotrebujeme?
Prečo chce človek len to čo nemôže mať?

ceky

Neide o to, čo hovoríš, ale ako to hovoríš!Neide o to, čo nosíš, ale ako to nosíš!Neide o to, ako vyzeráš, ale ako to prezentuješ. Dobrá karma, dávka charizmy a šarmu sú neodmietnutelné nech ste dostali od prírody akúkoľvek veľkosť!

marry jane

zvlastne

áno, máš pravdu, aj ja si myslím, že rozhoduje inteligencia a sebavedomie, lebo to robí skutočne veľa. jasným príkladom je taká keira z pirátov z karibiku, vEď ona je úplne plachá, má totálne mal´ňe prsia a je tak nesmierne ssebavevdomá. to sa mi páči. takže je to o sebavedomí.