...ma 17nas a chodzu zeny a v oiach otazku co laska zmeni...

loluska

kazdemu sa schudnut nepodari aj ked si tu myslite ze hej....aaaaaaa to hadanie tomu rozhodne nepomôze...kiera pise o chudnuti a vy o kadiakych kktinach...ja som schudla najviac tak 5kg a to mi fakt staci...vzhladom na moju vysku by nevizeralo dobre keby som schudla viac .... dufam ze sa to kiere podari aj ked podla mna by je celkom stacilo keby schudla na takych 63-64kg

ZuzkaT.

JT - IQ mozes mat akekolvek, ale myslim, ze EQ mas riadne nizke :) Na jednej strane je urcite negativna kritika dost ucinnou formou motivacie, ale Ty to tu riesis dost neprimeranym sposobom. Jedine co robis Ty, je to, ze sa nadradujes nad kazdeho, kto je tu - to, ze vsetci vieme, ze mas ´IQ 140´ , lepsie zamestnanie a vyssi plat ako vsetci co su tu - to este nikomu schudnut nepomohlo. Podla mna mas z niecoho komplexy, tak si ich tu anonymne vybijas- ine odovodnenie ma nenapada. Chcela by som aspon vidiet Tvoju fotku ci zo seba mas preco robit nadcloveka prave v tomto fore:) Ja osobne si predstavujem skrachovanu existenciu- totiz nikto, kto je NAOZAJ uspesny, inteligentny, bohaty a pekny si to nepotrebuje dokazovat takymto infantilnym sposobom - da sa to na nom totiz poznat aj bez toho ... Prajem pekny den :)

JT

EJHA LINAJKA je super baba ona jediná všetko pochopila ako som to myslel, možno som vám to mal povedať len nejak opatrnejšie. LINAJKA bude mať IQ 140 ako ja. Aj keď podľa všetkých mám 20, hlavne podľa KIERI tá ma nazvala idiotom a tým zodpovedá IQ pod 20. No dobre Koralka nata, aj keď iste máš o trochu výššie vzdelanie, ale plat máš menší ako ja, asi preto som ťa prirovnal ku mne. Lebo teraz sa každý riadi len podľa peňazí. Ale ospravedlniť sa ti nemusím, kedže si jedna s provokujúcich.
Andrej má pravdu, veď táto téma mohla pokračovať, keby tu prítomné baby zniesli trochu pribrzdenia ich snov.

linajka

Vazene damy, ktore ste nastvane na JT !
chapem vas, no zaroven by som vam rada nieco napisala a to v suvislosti s chudnutim. pred niekolkymi rokmi som bola riadna tucibomba, spoluziaci sa vysmievali, atd.., ved to poznate. raz mi moja sestra, ked som si skusala nove saty, povedala, ze som celkom pekna baba, ale velmi tucna a to ma robi skaredou. strasne som sa urazila, plakala, hnevala sa na nu. no to, ze mi to vykricala do oci, to, ze ma ranila, tak mi vlastne pomohla k tomu, resp., vyhecovala, aby som schudla. som je za to vdacna. takze na druhej strane je aj dobre mat tu takeho protivnika, ako je JT, clovek mozno zacne premyslat o sebe.
koralka nata,
tie dievcata, ktore sa dostanu k vam na psych., maju velmi nizke sebavedomie, zlu vychovu, preto su tak labilne. vies, ja ich vobec nelutujem a dost mi aj vadi, ze sa liecia z penazi, z danovych poplat., teda, aj z mojich! to sa tyka aj alkoholikov, narkomanov a gemblerov! a v buducnosti by si mala zvazit, co prajes ludom, ako napr., JT, ze sa mu to vrati na detoch! ved je to smiesne, ze jedna dospela zena bude pisat taketo veci. JT sa vobec nezastavam, je pre mna neutral, ako zbytok na fore, no nedalo mi, aby som nereagovala.

koralka nata

JT len zdravotna sestra len???tak toto si ozaj prehnal ...a prirovnavat moje vedomosti k tvojim...pamataj si vetko v zivote sa ti raz vrati na detoch....

JT

NO KORALKA NATA ty si len zdravotná sestra, ty nie si priamo fachman v akcii ty vieš toho zhruba toľko ako ja.
Tak vidím, že tu na fórach neexistuje pribrzdiť dannú osobu v jej konaní, tu len každý bezhlavo povzbudzuje. Ja som napísal, že za rok sa jej to nepodarí, ale nenapísal som, že nie za dva. Ale tu to nikto nechce pochopiť a keď sa niekto raz pomýli, navždy ostane ten zlý.
Ale to je už všetko fuk, táto téma sa skončila.

koralka nata

ja pracujem ako zdravotna sestra na psychiatrickom oddeleni 20 rokov....stretavam sa s dievcatmi trpiace anorexiou a bulimiou na dennom poriadku...a vzdy sa to tak zacina ze nejaky chlap im nahusti do hlavy hluposti ze mas trosku vacsi zadok atd...a oni to nezvladnu ...nie kazdy je taky silny ako slniecko 16 ze nou by to nepohlo....preto ma to mrzi kvoli kiere...a ty ze si ju chcel podporit???tak si este raz poriadne precitaj co si napisal...vies milonkrat opakovana loz sa stava pravdou ....a tym ze budes sudit ze nezvladne atd...tak nikomu nepomoze...ale ty o tom vies velke makove....ty nevidis tie dievcata bez zivota bez buducnosti....

slniecko16

ale no tak nenamyslaj si tolko.Ziadne sprisahanie ani nic podobne sa tu neudialo.Ide len o to ze na tie tvoje mudrosti co tu pises sa neda nereagovat. A myslim ze kiera sa tu uz nema preco vratit kedze diskusia uz davno odbocila od povodnej temy...