vysoká hladina železa

ceky

no...karioll... som celiatik... všetko tomu nasvedčuje...ešte krvné testy, ale to je už len dotvrdenie...takmer isté...vyjadríš sa k tomu? zaujíma ma to

RNG

flamexin je NSAID typ chemikalie, sice potlaca zapaly ale urychluje rozpad klbovej hmoty
Zapaly sa daju potlacat roznymi protizapalovymi z prirody, ktore nezamoruju telo a nezrychluju rozpad klbovej hmoty(curcumin, dumbier, vitamin C , boswelin, enzymi, rozne zmesy z ayurvedy...).
A je hromada doplnkov, polotovarov na regeneraciu(budovanie)sliach puzdier a okostic, dokonca aj diskov v chrbtici.
Tema na to tu bezala uz mnohokrat, najdes su na tomto fore aj na
-odkaz odstránený-
Doplnim novsie prostriedky ako lyprinol, Seanol .

jajkafr

ceky
ja som tiež začala brať Arthrostop kvôli bolestiam kĺbov a chrbtice a prvé týždne som mala strašné bolesti kĺbov aj chrbtice a teraz to už prestalo :) možno nejaká reakcia alebo neviem .

ceky

hm...genetika v poriadku, odporúčané GAE vyšetrenie...na ktorom som bol(iný kentus)...zobral mi vzorku z dvanástorníka a čakám na výsledky...
karioll: lieky mi nedali... teraz beriem na klby glocomed a flamexin...no mám pocit že sa to iba zhoršuje-tie kĺby...akoby kôli liekom... nvm

ceky

ešte by som mal dodať, že keď som držal tú dietu, veľa som športoval a veeľmi veľa pil vodu....ten pitný režim spomínam preto, že to tu už raz asi odznelo...

ceky

ooo diky karioll... to na mňa sedí... ľúbim také...snažím sa to ale nieako už kompenzovať... nie je to moc zdravé...
určite budem informovať... ale výsledky môžu prísť aj za 2 mesiace...je to vážne v neurčitku...doktorka s tým labákom nemá skúsenosti... vraj je to niečo nové a vôbec netuší kolko to môže trvať... zavolá mi...

karioll2

ceky
da sa celkom dobrymi liekmi znizovat hladina zeleza,napis potom nazov toho lieku ked budes mat hotove tie geneticke testy,poradim sa a dam ti vediet
k tvojej minulej otazke,plavajuce hov..
je dosledok konzumacie stravy bohatej na tuky a malo vlakniny

ceky

no...hematologia: nešpecifikované
vzorky krvy odoslané do BA na genetický rozbor... ppc
Inak...po diete na železo to kleslo z 44 na 33... ale stále vysoké:(...takže tak... adieee zatial;)
ps:...klby s tým vraj nemajú nič...ja len tak...keby to niekoho zaujímalo;)