stale plny nos

jajkafr

ORL-lekár sa ti pozrie do nosa maximálne ti vezme výter. Pohľadom zistí či je sliznica zapálená a je to obraz alergickej,chronickej alebo inej nádchy

enuska

este mam par otazok- co mi bude ten ORL lekar robit za vysetrenia?? ako?
a som tak premyslala, nemoze to byt napriklad alergia na macky??

bodocka

enuska to mozu mozno byt aj upchate dutiny... pokial viem tak vtedy aj ked si stale niekto fuka nos moze ich mat i tak upchate a ked ani nejde si nos vyfukat to je hadam este horsie... radsej chod k tomu doktorovi, dufam ze pridu na to co ti je:) a ze sa ti to vylieci:) drzim palce:)

narkozka

enuska no co vyberes si od obvodnej vymenny pojdes za ORL-lakom a povies mu: zlato, mam stale zapchaty nos nevies co mi je? :) uvidis ze ti nieco najde a bude lepsie

enuska

dakujem ti krasne za prispevok. no ja mam chronicku nadchu. co som aj pisala, ze sa bez vreckovky nepohnem.
ale toto je akoby nieco ine, zacalo to tak zrazu. ze sa mi plnil nos, ze sa mi ani sniakat neda,proste uplne upchate a musim si streknut ten sprej. bojim, sa ze sa stanem zavisla na nom. vacsinou to tak chodi. ale inak to presne sedi. aj v noci ho mam pri sebe na stoliku, sa zvyknem aj dva krat na to zobudit a cez den tiez..
no skusim ist k dr, co mi povie. hadam to nebude za tak zle,aby som musela ist na ten spominany zakrok.

luculiiik

Enuska, neviem, či sa jedná o tento problém, ktorý opíšem. Práve sa mi dostal do rúk časopis "Zdravie" august 2009 a tam bol tento článok (prepíšem ho celý): "Chcem sa poďakovať za článok o LASEROVEJ MUKOTÓMII. Netušila som, že tak veľa ľudí je závislých od kvapiek do nosa alebo s chronickou nádchou. Moje problémy vyvolala obyčajná nádcha asi pred 5 rokmi a odvtedy sa kvapky stali mojím najlepším kamarátom, bez ktorého som si nevedela predstaviť ani jeden deň. Vlastne, ani jednu noc. Po prečítaní článku som neváhala ani minútu a o dva týždne som už bola objednaná na zákrok. Dalo sa to vydržať, žiadna bolesť, len nepríjemný pocit, keďže sa vám dymí z nosa pri zavedení laserových hadičiek. Je pravda, že počas prvých dvoch dní po zákroku som mala strašne plný nos, až som sa bála, či mi to vôbec pomohlo. No teraz, po zákroku, žijem bez kvapiek do nosa! Som si stopercentne istá, že svoje rozhodnutie ísť a bojovať s mojím problémom nebudem nikdy ľutovať. Keby nebolo vás, asi by som sa nikdy o tomto zákroku nedozvedela." Neviem, aký článok to pani čítala, pretože som si tento časopis kúpila len teraz a predošlé vydania nemám. Dúfam, že som pomohla. :)

enuska

zas hrozna noc za mnou.
no asi tam budem musiet ist. aj ked ani neviem, co mu poviem vlastne. a najprv asi k obvodnemu.

narkozka

jajkafr ja viem vsetko o alergickej nadche aj celovo o nadchach som si zistovala. ale nie som alergicka na nic, bola som sa vysetrit na alerg. aj na ORL.
enuska ak si este nebola na ORL tak chod myslim ze ti nieco najdu no ja uz nemozem ist veed som tam bola uz tisickrat...

eo

Enuska
Ja mam pre teba nieco super oskusane!
Pozri si -odkaz odstránený-
SinuCleanse,a Nutribiotic nosny spray,
za niekolko dni uvidis velky rozdiel.
Daj vediet