Pre vsetky milenky! Prosim citajte!

Príspevok v téme: Pre vsetky milenky! Prosim citajte!
"postihnuta"

Mile damy - milenky! Nejdem Vas odsudzovat. Viem, ze vsetky co tu piste nie ste vypocitave, ale zial zalubene. Aj napriek tomu, ze je to silne, budte prosim rozumne a nebudujte si svoje stastie na nestasti inych! Niektore mate mladsich, niektore starsich partnerov. Okrem toho, ze ublizujete nic netusiacej, castokrat milujucej manzelke, myslite prosim aj na deti svojich partnerov. Som dieta rozvedenych rodicov, ked som mala 20 rokov. Teraz sa mi asi rozvadzaju susedia- obidva rozpady vztahov su pre neveru!A to este nehovorim, kolko vztahov sa takto rozpadlo v okoli, alebo kolko ludi na okolo podvadza ci je podvadzanych. Vy si myslite, ze ked Vam partner narozprava, ze nie je vo vztahu stastny alebo ze im to neklape, ze je to pravda? Smiesne! Kazdy vztah riesi problemy. Ludia su individualne osobnosti a tak su casto ich nazory odlisne a problemy sa riesia hadkami, nervozitou- nie len v partnerstve, vsade! Ak nejaka rodina aj riesi nejake problemy, maju sa riesit vzajomne a nie tak, ze si jeden najde dalsieho partnera, ktory ho polutuje, vypocuje a postazuje si na toho "zleho" partnera. Ak si Vasi partneri stazuju na svoje zeny ci priatelky, skutocnost je taka, ze ich lubia a preto su s nimi. Mozno maju nejake krizy a problemy, ale vy ste pre nich len fyzicke a psychicke rozptylenie problemov. Pri vas sa odreaguju, ale ostavaju s tymi, ktorych lubia! Chlap totiz ked miluje, tak o svoje stastie bojuje, za akukolvek cenu!!! Ak by chceli byt s vami, tu bolest ktoru sposobia by isto pretrpeli a zvlast ak tie vase vztahy trvaju tak dlho! Viem ze je to tazke, ale vy sa trapite a este aj sposobujete trapenie inym! Stoji to zato? Ak uz nemate vlastnu hrdost, rozmyslali ste niekedy nad detmi svojich partnerov? Ohlasujem sa preto, lebo mi uz tato nezodpovednost a bezcharakternost lezie na nervy. Nasi mladi susedia mali v manzeltsve posledne dost hadky. Deti, peniaze, domacnost a tak...klasika v manzelstve. Zena to riesili tym, ze si pisala s ludmi na pokeci a nasla si mladsieho milenca. Prva na to prisla dcera, ale mama tvrdila, ze je len kamarat. Hm...jasne, deti nie su sproste! Uz to prasklo a zistil to aj manzel! Hadky, ublizovanie a krik su na dennom poriadku. Vcera v noci som stala pod oknami cinzaku a triasla sa strachom, lebo ich dcera - 17 rocne dievca chcelo z toho vsetkeho skocit z balkona. Mile milenky, viete co vsetko spravi vasa laska- navyse vlastne asi ani nie stastna s nami detmi?! Ich maly syn tomu este moc nerozumie, ale verte tomu, ze vsetko co doma vidi si zapamata! A dcera? Je vo veku, kedy spoznava vlastne lasky, okutakava si opacne pohlavie a tak. Co myslite, ze to spravi s jej psychikou? A to uz chodi z toho k psychologicke! Ja Vam teda poviem co! Mam 25 a nedokazem verit, ze raz nebudem podvadzana, lebo sa moj mily zalubi, alebo mu prepne, lebo ho zvedie nejaka krava, alebo naopak prepne mne, ublizim mu, alebo si znicim rodinu. Viete ake su tie myslienky bolestne??? Som dost silna osobnost, znesiem vela a nedam si ani skakat po hlave, ale od rozvodu svojich rodicov a vnimania tohto egoistickeho myslenia na okolo som neuveritelne ziarliva. Nicim tym seba a obcas aj svojho partnera. A rovnako su na tom moje dve sestry! A komu za to vdacim? Jednej krave, co uz rozbila zopar manzelstiev, resp. ich narusila, ale nie stastne pre odpustenie vydrzali. A to to ani nebola mlada zaba, pri ktorej by len otcovi po 40- tke preplo a chcel si dvihnut ego! Vsetko to boli a zije sa s tym dost na hovno, tak sa prosim nad sebou zamyslite. Dakujem v mene vsetkych rozvedenych deti a ich matiek (obcas aj otcov)!

usiko

mariaa,

tebe co je? to ako reagujes? ako trafena sliepka, prepac za vyraz.....mohla by si citat podstatu a nebrat vsetko, co sway napise osobne...co ta trapi? zver sa nam, mozno ti pomozeme.....lebo zjavne nie si s niecim vo svojom zivote spokojna, ked sa ta takto veci dotykaju....

okrem ineho, tato tema nie je o tvojej nevrazivosti ku sway, ale o probleme postihnutej a ostatnych so spolocnym problemom....

[zruseny12]

a este jedna vec
medzi nami je jeden VELKY ROZDIEL...
JA ROZMYSLAM SAMA A NENECHAM SA OVPLYVNOVAT INYMI...
nie ako niekto,ze si podstatne veci napise s inymi cez MAIL a potom tu na forum pride len vyryvat a rypat...
ty si myslis,ze som tak HLUPA a nevie ako to chodi?
zelam ti pekny den

sway

silvia2508 Ved milujuci chlap a verny chlap nie su synonyma.Existuju vsetky druhy chlapov,predsa su milujuci verni,milujuci neverni,verni nemilujuci a neverni nemilujuci chlapi.A tu bola hlavne diskusia o tych milujucich nevernych,pretoze tento druh je v dnesnej dobe celkom pocetny,hlavne v porovnani s tymi milujucimi vernymi:-))

Maria wow tolko prispevkov,kde si nado mnou vyniesla negativny rozsudok-este k tomu v mojej nepritomnosti, som naozaj necakala.A len ma utvrdil v mojom dojme z teba:-))Budem velkorysa a nebudem tu zverejnovat vecny opis toho ako ta vnimam,pretoze sice si oslahana zivotom, nedokazes mysliet objektivne a moj opis by si vnimala ako utok.Spytaj sa sama seba,ci by si ma rovnako odsudzovala,keby som napisala,ze vacsina zien su krasne a oponovala mi,ze poznas zeny,ktore su skarede aj vzhladom aj dusou.Zmrzlinka je asi menej naivna osoba ako ja a nemyslim si,zeby ju tvoje vyjadrenie k jej prispevku presvedcilo,akurat nemá chut s tebou viest vacne nikam neveduce debaty,ako som sa snazila ja az do tejto chvile.Uz na teba reagovat nebudem.

PetuskaB napis mi prosim ta mail,rada by som s tebou o niecom pokecala - medzi nami zvratenymi dievcatami:-))Dufam teda,ze mne sa nepodarilo urazit tvoje srdiecko,lebo to by ma velmi mrzelo.Ja som ocenila,ze si sa otvorila pred vsetkymi a napisala ako to fungovalo u vas v rodine.

Do diskusie sa vratim,ak sa najde novy schopny vyzyvatel,dovtedy zostanem radsej citatelom,lebo uz naozaj dlhsiu dobu pisem to iste.

keeetr

nereagujem stále....človek má aj inú prácu, keby som bola stále pri PC, tak to by som bola závisláčka....

ketsut

pýtala som sa na názor, lebo ostal bez povšimnutia...a riešili sa tu hádky....len preto, nič iné v tom nehladaj

[zruseny12]

KEEETR
tak co,dobre som odpovedala?ze si sa uz neozvala...NIE JE TO NAHODOU TVOJ PRIBEH?
vies,ja si obcas myslim,ze sa ani neoplati hovorit,co clovek zazil,lebo su ludia,ktory sa v tom zacnu rypat a nic o tom nevedia,len mudruju atd.
ale keby sami toto zazili,tak ktovie ako by sa zachovali...
ja osobne som s tym uz vysporiadana,ale pred casom mi jedna znama povedala,nieco co ma dost ZASKOCILO,tak preto som zacala o vsetkom rozpravat...
pekny den ti prajem