ako casto si menit tampon?

Príspevok v téme: ako casto si menit tampon?
malicka22

Ahojte! Viem ze v pribalovom letaku je uvedene ze tampon by sa mal menit kazdych 3-6 hodin, zavisi to od intenzity krvacania. Ja si tampon menim kazde 3 hodiny, obcas mozno 4. Mam dost slabe krvacanie, takze tampon by som si mohla nechat dlhsie len mam obavy ci to nesposobi nejake problemy. Mam tiez aj problemy so zavadzanim, dost ma to boli ale uz som si na to casom zvykla :)). Ste tu take ktore menite tampon kazdych 6 hodin? nemate ziadne problemy?dakujem

anjelik9

ved si daj ten najmenší tamponik ob silk touch (sa lepšie klže) a ked ti je aj ten velký tak použi len slipovu vložku

martina022

podla mna sa nič nemôže stať, keď ho máš aj dlhšie ako 6 hodín, už som tak pár krát mala a v pohode.. dôležité je hlavne mať čisté ruky pri zavádzaní, osobne preferujem tie s aplikátorom, je to pohodlnejšie a nezašpiníš si prst:) Napríklad OB mi vôbec nevyhovujú, ťažko sa vyberajú, lebo tak zhrubnú.. Napr. Tampax sa skôr predĺžia a lahšie idú von..

nastéénka

ahojte .... no ja som po prvi raz skusila tampon dnes a vobec si neuvedomaujeemm ze mam kramyy :D je to super pocit mat kramy a o tom ani nevediett :D uz som s vloskami skooncíímm :D a ani o zavadzanim nieje probleem D tak supeerr D: ja len ze niektore dievcata sa boja davat si pocas mkráámm :D tampny D: je to lepsia vec ako vlosky :D

yasmina2

Ahojte,
ja mam tampon aj celu noc a je to o.k.,pouzivam kotex,myslim ze su dokonca lepsie ako ob. Na zaciatku menz. mam silne krvacanie a ja si musim menit tampon kaz. 2hod.,potom to pomaly slabne,takze dalsie dni mam tampon 3-4h.a praktizujem to uz par rokov. Ked mam krvacanie velmi slabe,dam si bud ten mini,alebo tenku tang.vlozku.....tolko.

margarettt

stava sa mi ze tampon pretecie, lebo sa mi plni z jednej strany od vrchu az dole a druha je sucha, neviete co s tym? :( pouzivam OB cka. A boli ma to ked ich vytahujem, zavadzanie je v pohode. Moze to byt tou suchou stranou? Poradite?

malicka22

uz som sa naucila ze pri zavadzani som uvolnena, pretoze ak by som nebola tak ten tampon do seba ani nedostanem :D
Neviem prečo to boli potom
Vcera som si nechala tampon az 5 hodin :D. Moj doterajsi rekord

natalik

no baby, ja by som tampony nemenila...je to velke pohodlie, clovek ani nevie ze ma svoje dni :-)))
ja pouzivam kotex, tie su super.

notka

tak ak si to zavedies spravne, ani nevies ze nieco v tele mas. ja ked som mavala silnejsiu menst, tak sa stalo, ze pri vyberani mi cosi frklo na stehno a tak,ale to som ho uz aj dlho nechala. teraz to mam dost slabe, takze nie je o com. aj ked stane sa ze prst sa zaspini, ale utries do toaletaku, umyjes ..ved je to len tvoje :D

zvedava20

Baby mna zaujima jedna vec. Tampony som nikdy nepouzivala, pride mi zvlastne mat nieco zavedene v tele :-)) Nejak by som mala asi problem tomu verit, ze nic nevytecie. Moja otazka ale je, ze ci sa pritom zavadzani tamponu nezaspinite od krvi, mam na mysli v prvych dnoch, ked to je naozaj silne krvacanie. Ked si to musite zaviest niekde mimo domu. Napr. v skole. Viem, ze mozno hlupa otazka, ale fakt som neskusena, co sa tyka tamponov a neviem si to predstavit :-))