Som slaby v skole..

Príspevok v téme: Som slaby v skole..
Sado

Zial bohu som slaby v skole..A mam reparat z matematiky a mam taky problem..ze ked ho nespravim ze sa zabijem!a newiem preco..Furt mam v hlave strach ze aj kedto viem ze dostanem tremu a konec...A to ze ja tu hambu neprezijem som si povedal ze sa zabijem..A prosim chyby viem ze som slaby prosim neopravujte a nepiste blbosti prosim odbornicy alebo taky co vedia co stym dakujem!

Summer_

Hej sado a este jedna vec, co mi musis slubit:)) ak nahodou nespravis ten reparat, lebo ti proste nesadne otazka, slub mi ze dojdes sem na forum a porozpravame sa tu vsetci, ale NIC si neurobis!!! Dobre??? Ale aj tak verim ze to urobis :) naozaj

Summer_

Sado aspon spoznas ozajstnych kamosov. Lebo pre ozajstnych nebudes 0 a ani pre normalnych ludi co vedia aj ine ako sa vysmievat nic take nebudes. A ja to sice mam za sebou, ale to budes mat aj ty a ja som si to tiez prezila. A ked som maturovala vies jak moc som sa bala? Som vravela ze aj nezmaturujem bude to trapne a asi sa niekam zakopem. A mam spoluziaka co nezmaturoval a nikdy ma nenapadlo ze je hlupy. Proste sa nepodarilo, nesadla tema. A co teraz? Ide dalej, nikto sa mu nesmeje.

sidaki

KARIOLL, trochu nemiestna poznamka!!!
SADO, prave z takychto ludi, ako je karioll, si nic nerob. oni len zabijaju nudu tym, ze su neprijemni k ostatnym...

alzbee

kariol: sado pisal, ze je slaby v skole, ale ze robi reparat z matiky a este v uvode pise, ze vie, ze ma chyby, ale prosi, aby sme ho neopravovali...tak naco bol tvoj prispevok dobry?

Sado

Tak zase ber to tak to si ty...Mi mame Je*** ucitelky..ale dakujem..Len ja sa bojim ze tam dojdem a zee a a toto je co a som skoncil..a potom ma budete videt na markize..