Velmi vysoka...

Príspevok v téme: Velmi vysoka...
Freely

Ahojte:)
Chcela by som sa spytat, ako by som sa mala obliekat, aby som vyzerala opticky mensia. Mam 15 a 177cm, je to na zblaznenie, nenavidim svoju vysku. Je mi nanic, ziadna modelka byt nechcem. Kazi mi sebavedomie, pomaly kazdy chlapec je odo mna mensi a to sa mi pacia hlavne ti mensi chalani, takze mam smolu, vyzeralo by to velmi zabavne chodit s mensim. Raz som mala rande s jednym mensim a bolo to hrozne:(, nenavidim svoje dlhe nohy. Stacilo by mi takych 165-167 cm, ako maju zeny normalne, nie byt takato obryna, este v 15!! A najvacsi, priam panicky strach mam z toho, ze este narastiem. Kazdy vecer sa modlim, aby som nerastla, ked zacitim ze ma pobolievaju svaly chytam paniku, chulim sa do klbka, tlacim si kolena k hrudi, len nech preboha uz nevyrastiem. Moja najlepsia kamaratka je odo mna o hlavu mensia, ten rozdiel je vtipny, ale zial, pre mna velmi nie. Pokusala som sa s tym zmierit, vsak kazdy je nejaky, ale nejde to, proste nejde, tak velmi tuzim byt mensia, ani si to neviete predstavit.
Okay, som sa mierne rozpisala, potrebujem len radu ohladne tej prvej vety.
Dakujem

ojka

ale no tak, veď môžeš byť len rada, že si taká vysoká, ja mám tiež okolo tych 175 a vobec s tym problemy nemam a už vobec nie, že chcem vyzerať nižžšia.Vždy aj v škole som bývala jedna z najvyšších.S tym sa treba len zmieriť ((-: po svete behaju aj vyšší chalani, nie len taký "drobci", a ak sa nejaký do teba zamiluje, tak tvoja výška bude to posledné, čo by ho malo trapiť ((-:

LULU77

podla mna by si sa mala prestat trapit...mas perfektnu vysku....a chalani vyrastu...a ty uz moc rast nebudes max 3cm...

JT

hmm 177 cm je krásna výška ja mám 195 cm a nevadí mi to. A čo sa týka toho, že či ešte narastieš, tak ja si myslím, že máx. 1 cm ja som tiež v podobnom veku prestal rásť. Podľa mňa si dosť namýšlaš!

fergie

mojaa ak chces tak mi napiš na email boo ja mam presne ten isty problem..mozno to lespie spolu prekonááme ked budeme vedieť že mame rovnkae starosti..tak napis:)

mary-anne

ja mam 174cm a tiez som z toho nervozna. stacilo by mi takych 170cm, ale co uz , mam byt po kom taka vysoka :)
mam 23r
na zakladnej som bola vzdy medzi najmensimi , az v devinke som sa nejako "vyhukla" :D

mifor

No bohuzial, kazdy sme nejaki, ja zas meriam len necelych 145 cm. Aj ja sa s tym cely zivot zmierujem. Clovek s tym fakt nic nenarobi. Skoda si tym zatazovat hlavu.

karioll

modlenie ti nepomoze,zijes v stredoveku ci co?telesny vyvoj konci v 25 rokoch,jedine co mozes,respektive musis spravit, je sa dat psychicky do poriadku a uvedomit si,ze nemozes svoj vyvoj nijako ovplyvnit