Myslite ze shudnem ak po 17 uz nejem nic iba pijem

nadia317

Ahoj sway
No ja si nemyslim,ze ich mam nejake tucne,lebo obleciem nohavice aj teplaky velkost S.No oproti inym stihlym babam sa mi zda,ze ich mam dost svalnate.A aj lytka.Lenze ja sportujem uz od detstva.Je to vidiet,ked mam obtiahnute teplaciky aky mam kvadriceps a dokonca aj hamstring sa mi rysuje.Samozrejme viem,ze sa drepy robia s ovela tazsimi vahami.No urcite to uz nechcem prehanat.:-DDD A ja robievam 2O drepov po 3-4 serie.To nie je vela.A robim aj vypady.Je pravda,ze ked behavam,tak vacsinou idem az do sprintu,lebo mam z toho lepsi zazitok a striedam to s poklusom.No mozno aj preto spalujem menej tuk a vytvaraju sa mi svaly.Musela by si vidiet moju fotku,aby si to posudila..:-DD

sway

Nadia nerozumiem preco si myslis,ze mas hrube stehna,bud to naozaj prehanas a zacinas mat skreslene predstavy o svojom tele alebo sa ti na nich drzi z nejakeho dovodu tuk.Necvic v kardio ale v aerobnej zone pre spalovanie tuku,inak drepy sa cvicia s ovela vacsimi vahami ako s 5kg cinkami,ak robis vela opakovani z toho ti teda svaly urcite nenarastli,navyse si zena,ktorej chyba testosteron,cize svalovu hmotu budujes ovela tazsie ako chlapi.

sway

karioll Aj ja dakujem za zhodnotenie:-)Treba brat do uvahy,ze toto bol len vzorovy jedalnicek,jogurt tam byva doobeda namiesto toho eidamu,namiesto kuraciny mavam ryby alebo pecienky,namiesto ryze,zemiaky alebo celozrnne cestoviny a namiesto vecernych bielkov,olomoucke syrecky alebo tvaroh,co sa tyka orechov,tak v case diety - nie,pretoze tuky nad hranicu 20g jednoducho nepustim.Paradajku si obcas dam,obcas aj kapustu - snazim sa mat stravu pestru:-)Bola som zvedava,co povies na ten vysoky obsah bielkovin a prilis nizky obsah tukov,treba brat do uvahy,ze takato prisna strava u mna malokedy trva dlhsie ako 3 tyzdne.Inak dufam,ze ziadne vazne zdravotne komplikacie nehrozia,lebo ja si cvicenim vybijam nadbytocnu energiu a ked uz nieco robit,tak chcem vidiet vysledky,ktore su pri taketo strave naozaj vyborne.

nadia317

Karioll
A inak horku cokoladu milujem!No ja si kupujem len 70 perc.No uz som ju nemala straaasne dlho..Ved vies obmedzujem sladke..

nadia317

Karioll
Dakujem pekne.Inak o tej citronovej stave a octe som citala.Ja sama si davam niekedy,ked spapam nieco sladke napr. do vody par kvapiek octu a vypijem to.A pouzivam do jedla aj zazvor.Vraj aj ten je dobry na urychlenie metabolizmu.
A chcela som este jednu otazku:
Mavam posledne noci krce v nohach.Moze to byt z toho nadmerneho sportovania,ale z toho,ze mi chyba magnezium.Kedze sa mi pri sporte urcite z tela vyplavuju skodliviny ale aj stopove prvky.Mam az take bolesti niekedy,ze sa rano nemozem na tu nohu postavit.

kraken

dodám len že posilňovanie je vhodné pre každého v každom veku,aj pre každé pohlavie.Samozrejme že je dobré cvičiť pod odborným dohľadom v posolnovni,len tak sa dá zamedziť rôznym chybám.Ešte aj tak veľa kulturistov trénuje baby,ako seba samých,a potom dochádza k mnohým chybám(ako velké stehná).

kraken

kariol"
ak posilnovanie nieje vhodné pre ženu ,tak si dosť obmedzený,,,he

zrejme vieš dosť o strave,ale o cvičení...??psss..

karioll

a este ma nieco napadlo,ked zjes listovu zeleninu daj si k tomu jeden vytlaceny pomaranc,zvysuje to vstrebavanie a vyuzitelnost zeleza,potom po sacharidovom jedle si daj vytlaceny citron,alebo do jedla ocot ak sa tam hodi,vyrazne znizis rychlost vstrebavania cukrov,cize znizis glykemicky index a posledna vec daj si obcas 99% horku cokoladu lindt,50g stoji okolo 3.31,v rakusku o polovicu menej,je to jeden z najsilnejsich antioxidantov a riedi krv,staci ti jedna 50 g na tyzden.treba si na nu zvyknut,je tak horka,ze stiahne vsetky dierky v tele:).odporuca sa minimalne 74%ale rozdiel v cene nie je az taky velky,ale v ucinnosti ano.dufam,ze som na nic nezabudol,tak drzim palce a vela zdravia

karioll

este ma napadla jedna vec,kup si dia phan pasiky na moc,stoja okolo 4 eur,je ich tam 50,meria to cukor a ketony.najlepsie je to ocikat rano,alebo az niekolko hodin po treningu a budes vediet ako si na tom.cukor budes mat dufam v norme,no a ketony ked budesmat v norme vsetko je ok,ked nie,znamena to ze telo spaluje tuky a svaly,pri redukcnej diete je to sice dobre,ale nie dlhodobo,lebo telo musi mat sacharidy ako primarny zdroj energie,cize napriklad,budes cvicit vecer,rano hned ako vstanes budes mat v moci ketony a po ranajkach po par hodinach ked sa pojdes vycikat uz ich tam mat nebudes,ak budes znamena,ze hladujes ze sa ti prekysluje organizmus co saneda vyriesit inac ako sacharidami.keby si mala v moci cukor,znamena to ze mas glykemiu nad 10,co je velmi zle,lebo musi byt do 5.8.a vysoke hodnoty ketonovti mozu znicit oblicky.ja mam napriklad zhruba 2hodiny po plavani ketony v moci,potom sa najemauzich nemam