Umieram.

neonin

Zdravím, ak smiem vedieť čo ťa straší žiť, a hovorí ti že máš tak málo času?

Polož si si otázku :

Čo by robila osoba, ktorou som sa chcel stať, keby jej povedali, že o 6mesiacov zomiera?

Ak si odpovieš a sa s tou odpoveďou zosobníš tak to sprav !.

Neviem aký typ človeka si, ale ja by som sa nevzdával.

Človek nie je nikdy porazený, pokým svoju porážku neuzná.
Napoleon Hill

latrinka

Hlavne sa nedaj psychicky zrazit :) uzi si, kolko mozes, zivot je krasny, niekto si za cely zivot nuezije to, co ini stihnu za par dni ;) do toho!

sign

alzbee presne tak ja sa tiež furt obzerám za tým čo bolo a čo bude a ako bude a prečo to bolo tak a nebolo to hentak,proste trapiť sa s vecami ktore sa aj tak nedaju zmeniť =/

modra

Alzbee, aj ja si to casto pripominam. Zit pre dnesok. Neznamena to, ze sa clovek nebude pripravovat na buducnost, ale tesit sa a milovat by mal dnes, nie zajtra.
Mne ludia casto umieraju, pracujem ako sestricka na oddeleni, kde je vela ludi s tazkymi diagnozami. Cize to mam pred ocami a v hlave castejsie, ako ostatni mladi ludia. Pre mna smrt nie je az tak daleko. Ale aj tak som nenapravitelna. ked na to zabudnem, dokazem sa uzierat pre blbost aj niekolko dni :/

alzbee

No zialbohu su taki, ktori svoje dni zrejme uz maju zratane :((...ked im doktori potvrdia, ze im ostava maximalne mesiac zivota...
Uff, no neviem, co by som robila, keby mi cosi take oznamili...a presne pri takejto myslienke sa na seba hnevam, ze moj zivot nezijem naplno a nezijem pre pritomnost, ale furt len myslim na minulost, respektive do buducnosti :-/ a pritom clovek by fakt mal zit pre pritomnost...