Psychicky a fyzicky na dne

Príspevok v téme: Psychicky a fyzicky na dne
Znicena

Ani neviem, co napisat.
Rozpadol sa mi vztah. Bol krasny, lubili sme sa, verili sme, ze sa zoberieme o par mesiacov. Ale od zaciatku nam osud neprial.
Jeho otec je na neho moc naviazany a nedovoli mu dychat. Nepusti si ho a od zaciatku je proti mne. Ale to by bol proti kazdej, co mu chce "ukradnut" synacika.
Zrazu ma on uz nechce, ma ma len rad. Rad ako sestru, ci ako to nazval. neviem, co robit, som na neho strasne naviazana. On nam uz nechce dat ani sancu. Mam chut umriet bez neho. Je to ten pravy, je uzasny. Sam je nestastny z toho ako mi ublizuje, ale aj jeho to tyra.
Moje kamaratky su uz vydate a maju deti, no ja stale nic. Do tohto vztahu som dala vsetko. Mala som tazky zivot aj detstvo aj potom. Dufala som, ze on je pre mna odmena za vsetko to utrpenie, co som prezila. No naopak. Znicil ma tak, ze jedine co tuzim je zomriet :( Všetko na svete by som dala za to, aby sa to dalo doporiadku. Neviem, co robit. Prosim poradte mi, ja viem, ze to pisem ako nejaka pubertacka, ale naozaj som na dne. Uz nikomu asi nedam nikdy sancu aby mi takto ublizil. Ale skor tuzim po tom, ze ked nemozem mat jeho moj zivot nema cenu a velmi tuzim zomriet a citim to, ze aj umieram bez jeho lasky. To, co ja citim, tak to ho nici a to velmi. Ale ja to nerobim naschval, ja ho nechcem citovo vydierat, ja len chcem aby ma znovu zacal lubit :(
Da sa mi nejako pomoct? Prezil niekto nieco podobne? Odbornika nechcem, viem, ze ziadne tabletky nedokazu utisit moju bolest :(

Súvisiaci obsah

salatka

presen tak, kto to nezazil, ten to nepochopi..ja som takisto chodila s priatelom 4,5roka a kazdy nas videl spolu, najhorie je, ze jeho mama ma uz brala ako svoju dceru, kedze mala iba dvoch synov, takjej chybala neaka zenska do domacnosti ..vzdy ked mse niekam sli, tak sa ma pytala, ci je to a tamto k sebe ide.. a uz som celej jeho rodine tykala, aj otcovi, mame, ujov, tetam... a zrazu bum, z nicoho nic si povedal, ze koniec..dovodov som sa dozvedela niekolko a postupom casu, ael neverim ani jednemu.. je odvtey skoro 3a pol mesiaca, co sa so mnou rozisiel a ver mi, myslela som, ze zomrel, moj zivot prestal mat zmysel..zrazu mi nikto nezavolal, nenapisal a ja sama som nemala komu zavolat a vykecat sa.. cele dni som nespala, len som plakala alutovala sa a vravela si, ako by nam spolu mhlo byt dobre a ze on sa urcite vrati, ze to bol z jeho strany len skrat .. a ani som nejedavala, schudla som zo svojej chudej postavy na ese chudsiu...a teraz ? nevravim, ze to este neboli , ale povedala som si, nesmies sa lutovat a rob co najviac co len mozes, tak som sa rozhodla, ze sa doma nezahrabem..hned som sa prihlasila na vselijake kurzy, chodila som kade tade po vnku aj ked to bolo tazke a velakrat sa mi chcelo strasne plakat..ale vzdy osm si to nechala na doma .. kupila som si auto a povedala som si, ze skusim podnikat..a uvidime ako to pojde ... a ostala som uplne ina.. zmenila som priority, cele zmysleanie, cele svoje JA, kazdy mi to hovori..aj dnes mi matka povedala, ze sa bala, ze takto budem doma ale rok sediet, cakat na neho a vyplakavat... vraj je rada, ze som sa vzchopola a postavila sa na nohy a ja tiez.. sem tam ho stretnem , ale tak sa mi zhnusil tym, co som sa podozvedala, a ake stupidne veci si vymysla na moju adresu..uz mi je len na smiech.. pred tyzdnom vyhlasil, ze ho davam sledovat.. skoro som sa pototo od smiechu ..ale tak co uz s nim... a neboj, ja to berem tak, bude novy, a lepsi ..len to vsetko chce cas... ja teraz nemam nikoho, teda iba kamarata na sex a vyhovuje mi to.. tak sa drz a nemysli na ot najhorsie , neboj o par mesiacov bude lepsie . .a budes omnoho silnejsia... tak ako my, ktore sme si to prezili :)) tak drzim palce :)

bodocka

Nemas zaco:) chcela som ta aspon kus podporit, napisat nieco co mozes urobit... teda v tych najtachsich chvilach ze sa nemozes nechat znicit nim ani sama sebou. ja viem je to velmi tazke... laska veeelmi boli a vieme to skutocne len mi co sm eto zazili... vies, asi to bude taka hrozna skuska tvojho zivota ale ty to ber tak ze to zvladnes lebo mas este veeela toho pred sebou!! ked si pisala ze si mala tazke detstvo atd. a on bol pre teba akoby zachrana, tvoje slnko ach presne ja som si to hovorievala a plakala.. a co sa tyka toho zaspavania. je to nieco strasne ... iste si unavena a vecer nevies zaspat a rano sa budis skoro.. to je úplne to iste co som mala ja...a teraz ako sa citis? uz je kus lepsie?:)

Znicena

Bodocka
si zlata dakujem krasne. Snad casom sa mi podari sa pozbierat a ukazat mu, ze som silna zena a to ho mozno spat pritiahne. Mozno nie. Ale ked je to tazke...
Hlavne rana budim sa uz o stvrtej a nervozna a nemozem viac zaspat. Aj ked idem spat som unavena, ale nezaspim. Vecer mam vzdy lepsiu naladu, ale rano sa to vsetko zas opakuje, budim sa plna beznadeje a velmi nervozna.

alex
ano, vsetko by sa tym vyriesilo a ja by som sa viac netrapila. Uz sa nechcem trapit, uz som z toho unavena.

bodocka

ahoj Znicena.no viem co citis velmi dobre.presne tak som bola aj ja, ze som nevedela ako mam zit ked osm tak veeelmi lubila:( bolo to to najhorsie co som zazila, a to som uz "nieco" zle zazila aj predtym. a nemala som nikoho kto by ma podrzal..ano moji rodicia, teda st. rodicia... tiez to bolo tak ze ten moj ma nelubi..lenze on mi klamal( fuj to je to najhnusnejsie klamstvo ake pozam) kazdy den myslim na to ako som sa hrozne trapila a mala silnu depresiu.... dobreho polroka som bola úplne utrapena...
ale moja dobra suseda, ktora sa vedela uplne najlepsie vzit do mojej koze mi pomohla, ked ma ukludnovala, ze on si ma nezasluzi ani moju lasku, proste nemala som take vycitky svedomia. ani som nemala mat preco len ja som taky typ. musis sa vzchopit tak ako som na to ja myslela kazdu sekundu ze musim byt silna. a zapamataj si, ze si nesmies nic zle urobit, lebo ti nestoji ziadny chlap za to, za tvoj zivot! vie smozno pomoze cas aby si uvedomil, ze ta ozaj lubi! aj u toho mojho to trvalo niekolko mesiacov.. bud sa uvedomi alebo nie..a radit co mas robit ako si ho ziskat, to je tazke... ja spm to robila, nemalo to vyznam ! jednoducho si musi uvedomit ak ta lubi, ze ta lubi:)ver ze nie si sama, kto bol na pochybach o zivote, o laske ...

Znicena

Prosím poradte mi, co robit, ako ho ziskat spat. Este sa stretavame a niekedy mam pocit, ze len potrebuje cas, alebo co. Ja neviem, ale nechcem ho stratit :(
Som taka zufala, poradte mi prosim...

Znicena

Nedokazem na nic mysliet, na nic sa sustredit. Viem, co by som mala citit ako ist dalej, ale to nedokazem. Som zmetena a zufala.

krtko22

Myslim ze nie je dobre zit vo falosnych nadejach, zmier sa s tym ako to dopadlo a zi dalej. Tato bolest casom prejde a ty zacnes vidiet aj ine stranky ktore si nebola schopna vidiet pred tym. Mne sa rozpadol vztah po 6 rokoch, prezila som s tym chlapom najlepsie roky zivota a ked sa mije kamaratky vydavali a mali deti ja som riesila rozchod. Ked san a to pozaram z odstupom casu tak viem ze to je najlepsia vec co sa mi mohla stat, je lepsie ze sa vztah skoncil teraz, bolo by horsie ak by ste mali spolu deti a rozchod by prisiel v tedy. Ja som po par mesiacoch stretla toho praveho, nie som este vydata a nemam deti ale verim ze skoro ich mat budem. Nezozieraj sa a zacni si uzivat to co mas, rob to co sip red tym nemohla a poobzeraj sap o okoli, mozno aj na teba tam niekto caka lent y to nevidis. Vela stastia

apolon

ahoj ja prezivam podobne obdobie som zufali rozisiel som sa s priatelkou a velmi to boli neostava ti nic ine iba nadej,ze sa to raz zmeni ze si to dotycny neskor uvedomi co znamenas aj ty prenho nadej umiera posledna skus sa mu pripomenut ,ze tu stale si ale nevnucuj sa zivot nie je stale fer vydrz dusa boh ta skusa