Chcem sa líčiť prirodzene!!!

Príspevok v téme: Chcem sa líčiť prirodzene!!!
pepaxD

Dlhé roky som si maľovala čierne linky, viac vrstiev špirály a nechápem ako som to mohla, až raz som sa pozrela do zrkadla a uvedomila si že vyzerám ako totálna k...... (nič v zlom babám ktoré sa takto maľujú, niektorým to ide a pristane). Teraz by som sa chcela začať maľovať prirodzene, aby vhodné farbičky len zvýraznili čo je pekné a potlačili nedostatky. Len že neviem ktoré farby s´tie moje. Poradíte??? Veľké modro sivé oči, biela pleľ, ružové tenké pery, ryšavo-blond vlasy, obočie si nechávam farbiť na hnedo aby som ho mala výraznejšie, inak by som v podstate nemala žiadne:). Máte niake rady, tipy? Ide mi hlavne o maľovanie očí, pery si nemaľujem... ale poprosila by som niake prírodné farby ktoré by mi šli, nie niaké krikľavé, veď chcem prirodzené líčenie :) Ďakujem...

usiko

skus si od nejakej kamosky pozicat ocne tiene vsetkych farieb a poskusaj, uvidis, v com sa budes dobre citit....

vedela by som si ta predstavit aj s fialovymi, zelenymi, sedymi tienmi.....k tomu spiralu , puder a mas to...

ja osobne nepouzivam make-up. pouzivala som, ale uvedomila som si ze vypadam ako navoskovana, alebo porcelanova ci co...a tak pouzivam iba tycinkovy korektor a puder...ten este obnovim pocas dna a je to prirodzene.....

pepaxD

Všetkým Vás ďakujem:) Práve som dopozerala niake videjká na youtube, aj keď mi s farbami moc nepomohli, sú tam super "techniky a ťahy" líčenia :)
a rozmýšľala som o tej hnedej špirále aj ceruzke, váhala som či by mi išli, ale teraz som už pre ne pevne rozhodnutá:) a skúšala som si miesto tých telových očných tienov naniesť makeup, a skutočne to vyzerá veľmi pekne a sviežo :) takže fakt Vás ďakujem, každá ste mi poradili v niečom inom:) už viem ako sa mám orientovať:)

mnamka257

hodili by sa ti telove ocne tiene az zlate-ale s mierou!a bronzovy puder na licka alebo broskynovy.a trochu lesku na usta.a mozes ist:))

melon

Ja som tmava, hnede vlasy, olivovozelene oci. Davam si trochu mejkapu, na oci ciernu ceruzku na dolne viecko, ktoru trochu rozmazem prstom , aby neposobila prilis tvrdo. A na oci ciernu spiralu.
Ty by si mohla skusit nieco podobne, len mozno nie v ciernej farbe. Mala si uz tmavohnedu spiralu a ceruzku? Skus vyskusat :)
A na pery pouzivam melonove Labello.

veronickka

presne viem, o com hovoris...aj ja sa roky licim stylom, make up, troska pudru, farba na licka, cierna vyrazna linka a pretiahnem spiralou...lenze ja som ciernovlaska s tmavymi ocami...nie je to aj take tvdre ako na blondynke, resp. dievcati tvojho typu. zmena sa vsak zaziada kazdemu. priblizne pred rokom bolo v Emme CD, na kt. svetovi vizazisti ucia damy ako sa licit prirodzene. mne to dost pomohlo. da sa naucit nalicit sa tak, ze to vyzera, ze v skutocnosti ani namalovana nie si a pritom vyzeras krasne a sviezo. to CD uz asi nezozenies, ale poradila by som si poklikat si na youtube.com . je tam mnozstvo videii, na ktorych urcite najdes inspiraciu :)