Alergia na špirálu?

Príspevok v téme: Alergia na špirálu?
daniellka

Ahojte. Nikdy som nemala problém s maľovaním očí, používala som aj linky a v pohode, až teraz tento rok, sa to akosi spustilo, neviem, čo sa stalo. Používala som špirálu Max factor, a začalo mi z nej slziť oko, a držalo ma to dva tyždne, a bola som s tym u očnej a ta mi dala uplne zle kvapky ,ktoré mi nesadli a mala som s očami problemy ešte asi mesiac. Mala som ich odvtedy dosť citlivé a vždy po použití tejto špirály mi začali slziť, tak som ju prestala používať, a dva mesiace som sa nemaľovala. Potom sa zdalo byť všetko v pohode a začala som používať špirálu od Avonu a maľovala som sa občas tak 1-2x za týždeň asi dva mesiace a v pohode. No a tento týždeň som si nechala špirálu na očiach trochu dlhšie, aj doma pri pracovaní na PC... a na druhý deň sa to všetko spustilo...A zase mi hnisá oko...Ja už som zúfalá.Máte niekto podobné problémy? Akú špirálu používate a dá sa s tým niečo robiť??

mirka 23

Aj Gosh alebo Borjois su citlivejšie špiraly. Max Factor a Loreal su silno chemicke. Na tieto problemy je velmi dobre koloidné striebro.

mnamka257

tu spiralu , ktora ti tie problemy spustila si mala prestat pouzivat hned.zrejme sa ti ked mas dlhsie spiralu dostanu do ocnych kanalikov kusky spiraly.zrejme ich este nemas stale dobre zahojene.zajdi este raz k ocnej a povedz jej ze tie kvapky cio ti dala ti to este zhorsili, alebo potom zajdi k nejakej inej ocnej lekarke.mala by si pouzivat spiralu pre citlive oci.mne sa pacia spirly od miss sporty, alebo loreal-ale tie su uz potom trosku drahsie.laroche possay je kozmetika pre citlivu plet, predavaju ju v lekarnach, skus sa opytat ci nevyrabaju aj spirale

jajkafr

Ahoj skús špirálu na citlivé oči a keď nemusíš nemaľuj sa. skús porovnať zložky oboch špirál ktoré ti nerobia dobre jedna alebo viac z tých ktoré sú v oboch budú tie ktoré ti robia problém tak skús nájsť takú špirálu v ktorej tieto zložky niesú