spravanie chlapov..

Príspevok v téme: spravanie chlapov..
karolina007

ahojte vsetci..mam pre vas taku otazku...dievcata..ked ste so svojou laskou..otaca sa za inymi..ale vyslovne ze sa otaca..??? a chlapi...ked ste s priatelkou..vsimate si aj ine baby nejako moc prehnane.??myslim si ze sa chlap moze pozriet..ma..skor povedane..ale aj otocit a okomentovat to..je to normalne pred babou..??s chalanmi to je v poriadku..ved na to aj idu von..:D ale pred svojou babou by to nemuseli robit..to je moj nazor...a Vas..??

lilyoff

Kvoli nemu na sebe makas?Joooj to nerob...Ja na sebe makam kvoli sebe :-).A tak mi to nikto nezkazi ani mi to nebude kvoli nikomu luto,lebo to robim pre seba...a ved ty tiez,nie?Necitis sa lepsie ked na sebe pracujes?

mary-anne

tak tu ide o iny "problem"- o nedoveru voci nemu.. aspon tak si napisala. tak bud mu veris, alebo nie.
vies, my baby sme uz raz take, vyhladavame problemy aj tam, kde funguje vsetko uplne perfektne :( ked ste spolu stastni, neries taketo veci. a hlavne, ked ti to uz nerobi. skor nieco sprav s tou doverou- nedoverou..

karolina007

mrzi ma to lebo na svojom vyzore makam..samozrejme ze je na svete tisice krajsich dievcat ale staci ak si to bude mysliet a nedavat mi to najavo..

karolina007

no teraz to budu dva roky..on mi to urobil sice na zaciatku vztahu..ale stale na to myslim..teraz ked ideme po ulici a idu baby..tak sa citim tak zle ze ci daco povie..milujeme sa a vsetko je fajn len toto je taky mensi problem..no..teraz sa zmenil k lepsiemu..ale ja stale neviem..stale mam pochybnosti..napr ked ide s chalanmi na diskoteku..ze ci daco nevyvedie..neviem..vyslovne ma vytaca ked koli nemu..kazdy den cvicim, kupujem si uz teraz take sexi oblecenie, vysoke podpatky, vlasy som si prefarbila a potom len jednym slovom mi vsetko pokazi..

mary-anne

ako dlho ste uz spolu? pocuj, ak si si ista jeho laskou, rozumiete si, vsetko klape, tak zo vsetkeho si jednoducho spravite zart! tak sme to brali aj my . a co mam priatela teraz, tak sa o tom normalne rozpravame. aj sa ma sam opyta, ze ci sa mi ten a ten paci, ci nie a tak. ako aj ja jeho..

mary-anne

je rozdiel,co poviete- co povie chalan. nic o "mlaskani" som nenapisala. nuz to je chlapska povaha, ked robia a hovoria take veci. to patri k nim. ale my baby to niekedy nevieme pochopit. ak si to ale neodpusti ani pri svojej babe, nieco nie je v poriadku s nim.. mne by sa to tiez nepacilo, keby mal take reci, typu- ake ma prsia, tie nohy a ta postavicka.. odtial potial samozrejme..
ale kym to ostane LEN pri reciach, je ok.

karolina007

neviem ci som ziarliva alebo co ked sa mi to nezda normalne..sice sa to stalo par krat ale stalo sa...ja si potom hladam na sebe chyby..odvtedy mam komplexy...

karolina007

tali
no daco v takom zmysle..predje nejaka a povie ze fuha...a ja tam stojim jak totalna chudera..a pritom mi rozprava aka som krasna a bla bla bla...