Nemozem pribrat

Príspevok v téme: Nemozem pribrat
micci

Mam 50 kg a 160 cm,chcela by som aspon 5 kg pribrat. Na vysetreni mi zistili,že mi zle funguje stitna zlaza a celu pubertu som bola chuda ... a nechuti mi az tak,no zlepsilo sa to,asi pred rokom a to len preto,lebo som jedla jedno cez druhe,no potom mi bolo dost zle,tak som s tym radsej prestala.
Depresiami netrpim,ale nemam sa rada ...
Moj jedalnicek pozostava len z ranajok,obedu a vecere,viac do seba nedokazem dostat :-((( Prosim,pomozte :-)

w. poradca

Zdravím, som certifikovaný odborný poradca pre zdravie, výživu a pleť. Máme za sebou mnoho spokojných ľúdí, ktorím sme pomohli regulovať svoju hmotnosť. To všetko prirodzenou a prírodnou cestou :) Ak budete mať záujem o bližšie informácie, napíšte mi mail na zdraviekrasasport@gmail.com. Rád poradím, pomôžem a odpoviem na vaše otázky.

Tina28

Pridávam sa do klubu hmotnostne ukrivdených. Mám 29, 182 cm a 53 kg. Tiež som bola na gastro výsledky mám na budúci týždeň, vraj možno maloabsorbčný syndrom, okrem toho som riešila aj endokrinologiu a vyšlo mierne zvýšené TSH.

kesikesi

zdravim, mal som podobne problemy a pribral som po nutridrinkoch, ak mas zaujem ozvi sa na mail kesikesi@azet.sk ...ucinok zarucujem, klik si n nete a zisti si ...

robertocarlo

Boze to co tu citam je neuveritelne...no mislel som si ze ked stale budem jest stravovat sa pravidelne moja zivotosprava sa zlepsi tak priberiem lahko a rychlo..ale nieje to tak.ako som sa docital nato treba makat poriadne dlho...hmm...a to som muz mam 20..175 a vazim 62 kil ale ajtak som chudi kazdy mi hovory ze co nejem...maso nejem len biele kuracie napr.rezne..atie ostatne vobec...v bruchu je to ok..ked som naplneny citim sa tucny len tie ruky mi od detstva robia nervy stale vyzeraju chude ako 10 rocne nevyzeraju na moj wek..vobec..len v rukach keby sa dalo pribrat bolo by wsetko ok...aspon by mi us nikto nepovedal ze som chudy....poradte mi co mam spravit ludia

beskyd

berny, som na tom skoro rovnako a to uz mam 26 rokov, som si povedal ze to idem riesit uz s endokrinologickou, gastroenterologom alebo tak nejak. inak sa to da riesit aj cvicenim ak mas motivaciu, cviky na objem v posilke a za 3 - 4 roky poctivej driny a spravnej zivotospravy mas 80 kil s kludom, len v nasom pripade to nie je trvacne zrejme a ked prestanes cvicit, pojdes zase dole s vahou, mozno nie na povodnu vahu ale viditelne. ono to bude zrejme nieco ako zle vstrebavanie alebo take volaco, ja mozem zrat aj 5 tazkych jedal za den a pri vyske 185 sa cez 70 kil nedostanem ani za nic. dam vediet ako som poriesil, odhadujem to tak na horizont 2-3 tyzdnov, kym sa vezme krv, objedna ma, vysetri..

Berny

Ahojte mám 188 cm a 63 kg a nedokážem pribrať...stále papám a nič :( neviete mi pls poradiť, lebo už toto neznesem jaký som chudý :(

sya

alzbee, no nepisem, ze som tlusta, ani tie kila mi nevadia, len by som radcej mensie brusko... a to ani nehovorim ako sa v gyme potim, sice este len 3 mesiace po 3-4 dni v tyzdni, ale zeby ani centimetrik dole... :(

henka..

píšete, že má dobrú váhu. možno v číslach. ja mám 165 cm a 50kg . poviete si veď je to fajn. ale nie je, lebo som ako vychrtlá. hlavne do pol pása. ručičky chudé, prsia nič.... a z ničoho nedokážem pribrať. a ak áno len na stehnách a zadku. jem na kílá sladkostí a ani gram. beriem antiku a ani miligram som nepribrala. proste, tie prsia zamaskuješ push up-kami, ale ruky a hrudník ako? a každý híka: bože ty si chudá. máš ručičky tak tenučké. fúkne vietor a ty poletíš. / mimochodom, to je pravda, pri silnom vetre ma skoro odveje/