co mam robit??

Príspevok v téme: co mam robit??
betika

ahojte! Mam problem s mojim priatelom sme spolu uz 7 mesiacov. Ja som zacala brat HAK pred 3 mesiacmi, ale proste mi prve tabletky nesedeli taak skusam druhe a ani tieto nie su pre mna vhodne. Teda by som ich chcela prestat brat ale uz nechcem ani nic skusat pretoze sa bojim o svoje zdravie a myslim ze som este mlada, mam 18. Viem ze ma to malo napadnut skor ale co uz. A teda nas problem je v tom ze moj priatel ma doslova nuti brat tabletky a ze ak nie tak sa so mnou rozíjde alebo ze sa bude stale hnevat a radsej pojde cez vikend s kamosmi von ako by mal byt so mnou. Ja som ten typ ze sa mu vzdy prisposobim ale teraz uz nemam silu. Lubim ho velmi ale naozaj neviem co mam robit. Ako by ste to riesili vy??

AdamKrt

Tak co miesto hormonalnych tabletiek si dat iba chemicku antikoncepciu Pharmatex bez kondomu ?

Alebo uvazuj nad telieskom Mirena. Ale neviem, ci v Tvojom pripade, by bola Mirena najvhodnejsia, ked si nemala deti.

betika

no ja uz neviem myslim ze ma ma rad ale no neviem fakt. A ja chcem kondomy aby sme pouzivali ale to nechce ani pocut..

sade8

ak ta nuti brat tabletky ktore nie su zdrave - a tebe robia len problemy - on ta nema rad - to mi ver.
Ja by som ho nechala tak - nech si odide ked je taky.