prsia

janka113

alzbe, no ja som si vsimla ze mensie zeny maju vacsie prsia, ja mam 176cm vahu 54 a prsia take plnsie 1-2
ale pribrat nechcem urcite a silikony asi tiez nie,

janka113

alzbe, no ja som si vsimla ze mensie zeny maju vacsie prsia, ja mam 176cm vahu 54 a prsia take plnsie 1-2
ale pribrat nechcem urcite a silikony asi tiez nie,

poliewoocka

dvorec bradavky je to inak sfarbene miesto medzi samotnou bradavkou-ta vystupujuca cast a prsnikom..hadam som to dobre vysvetlila:)

alzbee

kuku7890: ja myslim, ze to problem nie je...pokial viem, tak chalani maju radsej take male dvorce, nez velke...jeden moj kamos povedal, ze velke dvorce vyzeraju ako CDcka :-(( a mna sa to tak vnutorne dotklo, ze ved aj ja mam velke :-(( a inak tato tema bola tusim aj v Sex, sexuologia, tak asi si tam pisala ten problem:-))

kuku7890

no ja som sem pisala svoj problem, ale asi to sem nejak neprislo. ja mam dvorce ako male dievca, predtym som to nejak neriesila ale cim dalej viac o tom premyslam. beriem antikoncepciu, vobec nie som nejaka vyvinuta ale trochu sa mi zvacsili, bradavky mam stale ale ako decko. je to problem?

alzbee

ewelin556: mozno, keby si vysadila tabletky, tak by sa ti zmensili na povodnu velkost, ale predpokladam, ze tie asi este nemozes vysadit...napadlo ma take, ze mozno cvicenim alebo chudnutim by sa mohli zmensit, lebo mnohe baby tvrdia, ze ked zacali chudnut, tak v prvom rade schudli z prs..ale ked si spokojna so svojou vahou, tak by bolo zybtocne umarat sa chdnutim. Snaz sa v tom vidiet pozitivum...vies kolko bab by s tebou menilo?:)) myslim, ze je hlupost ist kvoli tomu pod noz a davat si ich zmensovat...a preco myslis, ze mas hroznu hrud? ako chapem ta, lebo ja som stihla, ale prsnata...podprsenky mam od velkosti D po F a tiez mam neskutocne tazkosti kupit si taku, ktora by mi ich fakt dobre drzala a vytvarovala:) tiez som neraz nadavala, ze ja chcem mat mensie, ale zase-na druhej strane ma to svoje vyhody :-P nezabudaj, ze zenske zbrane su silna vec :D a musim uznat, ze vdaka mojim prsiam mam aj ako-take sebavedomie:) a ked mam vystrih a mam prave dobru naladu, tak ma to aj vcelku potesi, ked vidim, ze chalanom a casto aj babam idu oci vpadnut:) takze moja rada znie-snaz sa z toho tesit:) a inak odkial si? lebo v Seredi je jeden obchod so spodnym pradlom a ja si len tam chodim kupovat podprsenky, lebo je tam jedna velmi mila pani, ktora mi fakt dobre dokaze vybrat podprdu, aj mi upravi ramienka ako treba...vdaka nej a jej podprdam mam konecne pocit, ze moje prsia maju pohodlie:) (hehe, ta posledna veta znie ako z nejakeho Teleshopingu:)))