bulimia+anorexia=bludný kruh

Príspevok v téme: bulimia+anorexia=bludný kruh
sewie

aby bolo jasné,mám dvadsať rokov a som bulimička...konečne som si to priznala,ako každý som si myslela že mne sa to stať nemôže,myslela som si že je to len záležitosťou mladých a naivných dievčat ,ktoré si snívajú svoj sen o modelingovom móle a teraz kričííím pomóc!neviem sa z toho vymotať a už ďalej nevládzem.prechádzam z anorexie do bulímie a z bulímie do anorexie,chcem sa toho zbaviť ale pri tom nepribrať,mrzí ma ako savidím-ako trosku,je mi psychicky zle z toho čo sa zo mňa stalo a cítim sa ako chudera,nedokážem sa už z nočoho tešiť...akoby bol koniec...mám odvahu bojovať ale z týždňa na týždeň znova a znova začínam stále ten istý boj...do kedy?ako dlho to ešte vydržím?!

Alternativa

Ahoj Sunny20, vitaj doma. A zakopnutia neries, tes sa z toho, ze Ti je fajn, teda vyrazne lepsie. A toho sa drz, stale si tu pozitivnu zmenu, to zlepsenie uvedomuj, maj radost z drobnosti. A tie Ti urobia koooopec radosti. Drzim Ti palce

sunny20

sewie:no uz je to OK:)

xyz: bola som tam tri tyzdne a uz som doma (nie na revers-doktorka ma poslala)a nejak sa snazim bojovat. Uz som aj raz zakopla ale ucim sa normalne zit.Neda sa povedat,ze som zdrava,ale momentalne sa teda citim ovela lepsie ako ked so sla do tej nemocky.. perfektny kolektiv sme sa tam zisli a nie je pravda ze kazdy tam musi byt dlho. My sme tam boli tri zhruba narovnako, spolu prisli, spolu odisli, ale este stale tam ostali baby, ktore tam su a este asi aj budu par tyzdnov..

sewie

caute cajky oziva sa zakladatelka tejto temy..mrknite sa na moje nove a vynovene dieťa ,stále tam budem čosi pridávať nech je to aktuálne a čo najviac užitočné!spolu to zvládneme! www.zdravakrasa.bloq.cz

sewie

sunny,perfis ze sa tak drzis!drzim ti palce,tiez si myslim ze ked budes normalne jest tak telo si postupne najde tu svoju zdravu hmotsnost,len este musi zareagovat na zmenu oroti tym vykyvom...mne zas zial zacinaju robit problemy,tie vikendy...neviem ako to budem riesit...uz sa fakt na ne netesim:(

timka

sunny. mne to hovorili ked som mala 29 kg, ze telo si najde tu dobru prirodzenú váhu. ale ja som mala uz 80 kg, a keby som nezacala nieco robit, tak teraz by som uz mozno bola v telke v crepinach ako 300kg za 2 roky.

sunny20

juuj Timka, nechcela som Ta vystrasit. Len sa pekne drz a nestresuj. Ja som mala najskor anorexiu a potom bulimiu. Hmm ako odvazne minuly cas.. musim priznat ze nemam podvahu, skor sa zagulatujem:) ale citim sa dobre. Myslim ze pri lieceni ppp sa tomu len tazko vyhnes, aby si trochu pribrala. Casom sa to upravi a telo si najde vlastnu hmotnost.uvedom si ze teraz davas telu riadne zabrat a ked zacnes jest normalne(a nevracat)nejako musi zareagovat... ale musis vydrzat a vsetko bude OK :) drzim palce