Bolest klbov

Príspevok v téme: Bolest klbov
babizna

Ahojte,zvyknem cvicit tak 3x do tyzdna, striedam fitko, kardio a beh..a velmi ma zacali boliet kolena, najviac pritom behu je to citit, po betone beham len minimum, vo fitku cvicim tak aby som si dala pozor na to koleno, ale pri tom behu je to take, ze dobehnem ani kolecko a musim dosjt peso...potom si to niecim natriem, obviazem, po par dnoch prejde, ale vracia sa mi to, raz je to lave koleno, raz prave.. neviem co s tym :/ brani mi to v sporte ://

ojka

kacingeska_8 na reumu neexistuje spravny vek, tá si ťa môže nájsť bohužial hocikedy.Ako ti ju zistili? Máš zápal? Tebe sa po navšteve lekára teda polepšilo?

kacingeska_8

ahoj..ja ma presne ten isty problem.bavi ma behat ale musela to odlozit kvoli bolesti v kolenach.neviem ake bolesti mas ty ale ja mam krcovite..az take ze nemozem vystriet ci pokrcit nohu v kolene.bola som u ortopeda,brala som aj dake tabletky bolo to daco s opotrebovanim klbu ale moze to byt aj daco ine,druhy doktor mi povedal ze mam slabu reumu ale na tu som podla mna primlada.a okrem toho bolest kolien moze vychadzat aj zo spodu noh,to znamena bolest moze byt kvoli poskodenej klenbe,clenku a pod.chod radsej k ortopedovi takto vela nezistis a sama si nepomozes.mne potom dal ortopedicke vlozky ze to moze byt kvoli klenbe ale tie nepomohli tak idem este na vysetrenia.brali mi krv a pod.klasicke testy.drzim palce..

ja a ja :)

no to poznam na beh ti treba hlavne kvalitnu obuv na to urcenu nemozes behat len tak v hocicom obuty .. a zajdi k ortopedovy ten ti pomoze :)