byvalky..

amsterdamo

zuzka565+x nic v zlom, ale nie si v tomto smere trochen zakomplexovana??? Co je na tom, ze sa partner stretne s byvalou/-ym ??? Chces povedat ze Tvoj partner od stretu s Tebou musi spravit hrubu ciaru a na vse co bolo pred ciarou, musi zabudnut ??? Ved je absurdne odo mna, aby som partnerovi zakazoval osoby a aktivity, ktore robil davno predomnou ... Asi som troska iny teda, ale ja si myslim, ze ak nie je vo vztahu tolerancia a troska slobody, tak to nema buducnost ... bo zacne to jednym omedzenim, prida sa dalsie a dalsie ... az to jeden z partnerov nevydrzi a skoncuje to. Staci sa otvorene porozpravat a mnohe veci sa daju riesit a tolerovat :) tak isto ako aj byvaly partneri!!!
Pokial sa s byvalou nestretava za Tvojim chrbtom, tak v tom neni ziaden problem, popripade sa ho spytaj za akym ucelom su schodzky... a ked nema problem povedat, tak sa v tom viac nesturaj a doveruj mu ...

zuzka565+x

ahojte.......ja obdivujem baby ktoré tolerujú partnerovi stretnutia s bývalými,teda......ja by som to neprekúsila, veď s tou ženou prežilnejaké obdobie,ľúbil ju,mal s ňou sex, zážitky a tak.....proste teraz ja som jeho partnerka,má sa sústrediť na budúcnosť somnou a nie na spomienky s bývalou.......je to choré....nepoviem,ja sa tiež v podniku zvyknem Náhodou stretnúť s bývalým,spýtam sa ako sa má a idem ďalej,to je podľa mna v pohode,ale nie kávičky, koníčky ..........

ramirka

je dolezite ako sa rozisli...nic blizsie neuvadzas..ale aj moj priatel sa stretava s byvalkou aj ked mi to moc po chuti nie je ako kamarat a v ramci toho ze maju jeden spolocny specifickejsi konicek...