Neustále výčitky

Príspevok v téme: Neustále výčitky
leaaa

Ja už vážne neviem, čo je so mnou. Posledné týždne mí viria hlavou všetky možné myšlienky a neustále si vyčítam všetko, čo som kedy spravila zle. Vyčítam si dokonca aj hlúpe myšlienky, ktoré ma kedy napadli. Fakt mám už z toho depky, stále plačem, nič sa mi nechce a neviem, či je to normálne. Nechutí mi ani jesť a ked mi je konečne chvilu dobre, tak zase ma niečo napadne a už si to vyčítam. Veci, ktoré ma nikdy predtým netrápili, ma teraz trápia. Neviem, čo je so mnou. A pritom mám všetko, nič mi nechýba, priatel, rodina, domov...

feferonka

lea, aj ja momentalne prezivam nie velmi dobre obdobie. to je tak, raz sme hore, raz dole. nie kazdy den je slnecny. ale tiez dufam v to, ze raz bude opat dobre. skus sa snazit, mysliet na pekne veci, zahanat tie myslienky aj nahlas, vediet dobre relaxovat, uplne vypnut. ak ta to bude velmi obmedzovat a nebude sa ti darit bojovat proti tomu, tak zajdi za psychologom.

leaaa

feferonka, dakujem za povzbudenie, viem zlé myšlienky je najlepšie zahnať a myslieť na niečo príjemné, ked ja sa tak snažím, ale nejde mi to vždy.. tak neviem, či už mám navštivit nejakého psychologa... neviem, čo to je so mnou v poslednej dobe

feferonka

lea, akoby som citala o sebe. cela ja. to iste. lenze tieto vycitky z minulosti uz akosi presli a teraz ma zas ine veci trapia a dost zle to znasam. tiez mi byva zle od zaludka, nic nedokazem zjest, casto chodim na WC, busi mi srdce. je to taky kolotoc. neviem sa nijako od toho odputat, uvolnit sa. ale to je to jedine co nam pomoze. usporiadat si to v hlave, snazit sa tito myslienky a vycitky zahanat. ked to na teba pride, tak ich hlasno odzen. alebo zacni urychlene mysliet na nieco ine, prijemne. inak sa toho nezbavis, vsetko je to na tebe, v tvojej hlave, ty mas nad tym moc. povedz si, ze co bolo bolo, uz to nezmenis, tak naco sa tym zatazovat? sustred sa na pritomnost a buducnost, o buducnosti este mozes premyslat, mozes ju zmenit, minulost uz nie. uz sa to stalo a bodka, je to zabudnute, ved je to minulost. neumaraj sa zbytocne vo veciach, ktore nezmenis, zi pre ine okamihy, pre pritomnost, budnucnost. a nauc sa relaxovat, uplne vypnut, nemysliet na nic. drzim palce.