Z cervenej na ...?

Príspevok v téme: Z cervenej na ...?
red.hair

ahojte, farbim si asi pol roka vlasy na cerveno. Chcela by som to ale zmenit...co predpokladam ze nebude lahke. A neviem ci sa to vobec da...Nemate niekto skusenosti so zmenou cervenej na nejaku hnedu? Ciernu nechcem. Velku sancu tomu nedavam ale aspon sa touto cestou chcem (ne)uistit. Dakujem :)

MaryLu

ja som mala dlhsie obdobie tiez cervenu farbu vlasov.. ked som chcela prejst na hnedu, dala som si klasika hnedu farbu (nejaky tmavsi odtien) a nechytilo mi to hned na uplne peknu hnedu, ten cerveny nadych tam bol stale, ale na druhy krat ked som farbila po case uz to chytilo velmi peknu tmavu hnedu..
ked ide o vyraznu zmenu farby vlasov, treba to riesit s kadernickou.. je to istejsie predsa len..

kacingeska_8

ahoj..ja som mala tiez taku visnovu farbu a po case sa mi nelubila a cela som si dat gastanovu ale po zafarbeni to sice hneda bola ale ako pise "renaam" bol tam odlesk tej cervenej,preto som farbu musela pouzit este raz a pomaly sa to prekrylo...ale naozaj je lepsie ist ku kadernicke pretoze ona ti moze farby aj namiesat aby dosiahla taky vysledok aky ces mat a v takom pripade to chyta lepsie a vyzera to prirodzenejsie ako keby si si to robila sama...

renaam

myslim ze ked si das nejaku tmavu hnedu, tak ti to zafarbi. cerveny odlesk zostane este velmi dlho. ale pouzi kvalitnu farbu, prip. zajdi za kadernickou, ona ti bude vediet poradit.