Pouzivate niekto bielu ceruzku na oci?

jaqueline

ja tiez pouzivam bielu ceruzku aj na vnutorne viecko dole aj do vnutorneho kutika..mam hnede oci, takze moje oci to velmi pekne rozziari..no teraz som si kupila od miss sporty no tak ale tu ani nevidno =( ta od avonu bola omnoho lepsia..

kvetinka18

ahojte ja som pourzivala bielu ceruzku ale troska sa mi hmlilo lebo som asi dala moc...bola s avonu.... lenze teraz uz vyse roka nosim sosovky a bojim sa ze mi ich znahodnoti... moja spoluziacka ju pouziva a tiez ma sosovky lenze jej to nevadi... mam ju vyskusat alebo radsej eriskovat poskodenie sosovky???

15

JA SOM SI CHCEla minule kupit ceruzku bielu na pouzitie do vnutorneho viecka dole...lenze nwm zohnat nejaku kvalitnu ..ale nie velmi drahu..poradite mi ? ktora dobrekresli? a nezmaze sa rychlo????

mary-anne

a pekne ukaze ked si date tu bielu ceruzku do vnutorneho kutika oka a nanesiete perletovy tien. krasne je to ocko potom a ked tak ten tien postupuje to tmavsej farby :)

kri.emka.com

ja pouzivam ciernu ceruzku na oci ale skusim aj tu bielu kazdy koho poznam mi povedal ze pekne v nej viniknu oci tak vyskusam :-))

hehe moja mama ju ide uz pozhanat tak uvidime co najde :-))