Aké prsia sú veľmi malé/malé?

Gera

Sue... ďakujem sa odpoveď, dlho som nad tým uvažovala a rozhodla som sa , že sa tým trápiť nejdem som taká aká som a keď sa niekomu nepáčim tak nech sa nekuká... jezbytočné sa trápiť tým,čo neovplyvním niako výrazne. Musím sa naučiť mať sa rada taká aká som :) Aj tak sme kočky :) niekedy dokonca krajšie ako tie čo majú velké prsia

sydney

joj baby nerieste to,kazdemu chlapovi sa paci nieco ine,kazda baba je krasna:) ja som bola do 19tich plocha jak zehliaca docka,potom som zazracne dorastla a momentalne si teda nestazujem (mam 23),ale kedze chodim pravidelne behavat,tak je to celkom problem,ked mi to tam vsetko hopsa a vzdy si poviem mat tak mensie. netrapte sa,kazda zenska je pekna taka aka je:)

FilipJ

Moja polovicka ma 75D, posledny polrok ideme na 75E. Viete co by ta dala za B-cka, co mala este pred par rokmi a mohla riesit vase problemy? Takze budte happy s tym, co mate. Aspon nebudete mat v 40-ke plajdaky na zasuvanie do teplakov.

petrapetra

....no ved predsa ked s niekym chodim, tak sa mu musim pacit, inak by som mnou nechodil...tak musi vidiet, ze mam male prsia, ved ma oci....a u mna sa zatial nik nestazoval, mam 75A a dokonca mi niektori povedali, ze sa im pacia IBA male prska.. tak a ked som stihla a drobna, velke prsia by vyzerali komicky... a keby to bola nejaka vada, tak mozem si povedat, ze kazdy clovek ma chybu...aj ta moja polovicka ma nejaku.. to len zena musi byt dokonala?

Sue..

Gera,ved si mladucka,prsia ti este rastu....a neverim,ze je to az take zle..pozri,ja mam pomaly 22 ..nosim podprsenku tiez 75 A...obvod prs mam 80 cm ..pod prsiami 74 cm takze este o dost menej ako ty a absolutne nemam pocit,ze by som nebola zenska,ze tam nemam nic..ano su male,ale pevne...absolutne z toho nemaj komplexy...a,ze chlapom sa nepacia male prsia?blbost...kazdemu sa paci nieco ine a niektorym chlapom aj mensie prsia...:)tak hlavu hore isto si kocka:)

Eva531

Nejedna sa len o velkost prs, ale aj o celkovy dojem z postavy, teda o to, ci je zenska postava sumerna. Ak ma nejaka zena napiklad prsia 90 a zadok 90, tak povedzme, ze vyzera super, aj ked od Pamely ma este poriadne daleko. No ak ma zena prsia 90 a zadok 110, tak na niektorych ludi posobi dojmom, ze ma male prsia a na inych zase, ze ma velky zadok, pricom ani jedno, ani druhe nie je pravda, len tam nie je zachovana ta sumernost a zena si potom robi zo seba komplexy. Takze zenska krasa podla mna nespociva ani tak v centimetroch jednotlivych proporcii, ako skor v ich sumernosti (samozrejme ak z toho vynechame extremy typu obezita alebo vyrazna podvaha). Obrovskou vyhodou je aj to, ze zeny so sumernou postavou nemaju problem zohnat na seba oblecenie, napriklad plesove saty, plavky a podobne, zatial, co zeny s nesumernou postavou s tym maju velky problem. Vsimla som si, ze niektorym zenam, ktore si robia komplexy, ze maju male prsia, by skor prospelo dat si odsat tuk zo zadku, co je urcite menej drasticke ako plasticka operacia prs. Takych, ktore tie silikony naozaj potrebuju, je len velmi malo. Samozrejme dolezite je aj cvicit a zdravo sa stravovat aj ked velkost prs sa tym bohuzial ovplyvnit neda.

Gera

Ahojte, ja idem mat 16 rokov a tiež mám velmi malé prsia.Neviete mi poradiť ako ich aspon o trošičku zväčšiť?? Nosím podprsenku 75/A aj ked mi je asi zbytočná na take nič, ale aspon tošku sa cítim ako žena bo bez nej si pripádam ako nič :( obvod pod prsiami mám 75 cm a cez prsia 85 cm. Prosím vás poradťe mi velmi ma to trápi, keď dnešným chlapom sa ženy s malými prsiami nepáčia ...

jimmy

tekvicka..
no, bol by to veru divny chlap, keby Ti povedal rovno do oci: "Ty mas ale male prsia..mne sa pacia vacsie" :))) teda aspon ja by som to nikdy nepovedal, pretoze ziadna z Vas za to nemoze,
(ked neberiem do uvahy obezitu a tak :) )
a to aj napriek tomu, ze mne sa pacia vacsie prsia :)

Khallessin

Musím uznať, že je vás tu dosť, ktoré máte zaujímavé názory. Načo sa trápiť nad niečim, čo nie je problém?

tekvicka_

no mne zacali niekedy v skorej puberte ale nejak len zacali a nepostupovali takze mam stale prsia ako v siedmej triede ZS...ale navadi mi to som velmi prakticky sportovy typ a neriesim to mozno by mi velke prave ze zavadzali...a takisto ako uz bolo spomenute nijaky chalan sa na to nestazoval. na ocarenie a nie to este na lasku je treba viac ako velke prsia