Klub vysokých žien

Príspevok v téme: Klub vysokých žien
vysokaZena

Ahojte baby. Tak som zasa dostala peknu facku od zivota. Chalan, s ktorym sme sa uz asi pol roka vzajomne otukavali a spoznavali sa a od ktoreho som citila dost velku naklonnost, bolo mi s nim nenormalne dobre, ma dnes pustil k vode. Dovod? Vraj to mohlo byt medzi nami krasne, KEBY...keby som bola o par centimetrov nizsia.
Uz par hodin sedim na posteli, pozeram doblba a neviem to pochopit.
Mam 19 rokov a som vysoka 175 cm. Okej, viem ze to je viac ako priemer, ale nikdy som si nepripadala az tak velmi vysoka, a tie oslovenia typu \"zirafa\" a \"rebrik\" som brala s humorom. Ale toto ma dostalo - preboha ved nam bolo spolu dobre, ako ma mohol nechat len kvoli vyske? Vraj mu kamarat povedal ze vyzerame spolu smiesne, pricom on je len o tri cm mensi odo mna.
Tak som sa nastvala, a rozhodla som sa zalozit tento klub pre nas vsetky vysoke dievcata a zeny. Stalo sa aj vam nieco podobne neprijemne ako mne? Alebo naopak, ste pre vasu vysku obdivovane? Mate radi svoju vysku alebo ju nenavidite?...No skratka tu mozte pisat vsetky svoje pocity a zazitky, a dufam ze prinesiete trochu pozitivneho do mojej hlavy, pretoze v tejto chvili by som si najradsej odrezala z noh dobrych 10 cm :(
Tak nech sa nas klub rozrasta :)

lacike44

Čaute ja mam s vyškou problemy lebo s priateľkou sme začali chodiť pred rokom a pol a vtedy som bol vissi ale už ma dobehla a teraz keď niekam ide a berie podpatky tak nikdy nechce aby som šiel s ňou lebo ona sa blbo citi keď som nissi :( dosť ma to trapy . Neexistuje dajaka tabletka alebo inekcia na rast? Ďakujem (obidvaja mame 170)

pupavicka7

ahoj :-) no ja mam vysku 175,a som s tym velmy spokojna ,no je pravda ze v mynulisti som mala aj nemsieho partnera mne to neprekazalo vobec ani jemu,a to je celkom jedno kto sme aky vysoky ale ide hlavne o charakter,a to uz o zivote nieco viem uz som po 40-tke.Vobec sa netrap tymto ,bud stastna za to aka si ,ja by som brala este nejake 3-4 cm,ved je to krasne ,mas stale dobry vyhlad :-)a ten byvali bol asi zbabelec ktoeho si nezasluzis.Ved si mlada a zivot pred sebou ,prajem vsetko dobre do zivota :-) a na vyske vobec nezalezi :-)pa

Annika1987

ja mam 159 cm a chlapa mam vzdy aspon 185 cm vysokeho, je to neprakticke
a tiez - zena pri mensej vyske musi byt vychudnutejsia, ak chce vyzerat stihlo, ako vysoka zena, pretoze celkova silueta nizsej postavy je sirsia kedze je postava kratsia

kefka

ano :) ale aj tak to je take zvlastne a hroznee :// mam komplexy a ludia si robia aj z toho srandu i ked ja si ju urobim zo seba tiez ale vo vnutri ma zo zviera ,prečo :(

mifor

kefka máš super výšku, ja mám ešte o desať centimetrov menej :-DDD Prečo by si mala mať depku, veď nízke dievčatá sú milé. Lepšie ako byť príliš vysoká. Veď koľké slávne speváčky sú nízke.

kefka

ale ked idem s chlapom vedla a j ked mam vyssie topanocky taj tak som malicka a to su chlapi co mjau okolo 178 normalna vyska. a stale som o hlavu nizsia, trapi ma to a citim sa menejcenna hlavne ked som v skupine najnizsia a taktiez niekedy ignoracia od obchodnikov abo co lebo k tomu vyzeram aj mladsie na svoj vek :D :D

kefka

ja mam 155 a som vdacna za kazdy centimeter ...ale uz nenarastiem :(((a mam z toho depky .nie som vysoka ako tie sexy dracice z tv a nikdy sa nemozem pozriet muzovi do oci :(

labrabern

..este na margo chlapov - moj manzel ma 170 cm a ozaj nemam pocit ze by mal nejake komplexy alebo mu vadila moja vyska... Takze je to asi len o tom najst sebavedomeho chlapa a nie nejakeho magora zakomplexovaneho ;-))

labrabern

toto mi neda nereagovat.. kocky akoze 175 je VYSKA?? No tak holky moje, ja mam 189 cm, a 175 je podla mna bezny priemer zien v SR... Mimochodom... s vyskou mam problem akurat tak pri kupe nohavic :-)))) Takze sorry, ak niekto povie na babu co ma 175 cm ze je zirafa fakt by sa nad sebou mal zamyslet :-))) Uff takto dobre som sa na margo 'vysky"uz dlllho nepobavila :-)))