tehotenstvo z oralu?

branik

otehotniet mozes jedine, ked sa spermia spoji s vajickom v case ovulacie. a vajicko sa nachadza vo vajecnikoch a nie v zaludku. takze coho sa bojis...

brunusa

no to by ma tiez zaujimalo ako je mozne dostat AIDS ked ho nema ani jeden z partnerov-aj to by ma zaujimalo ako je mozne otehotniet z oralu??? fakt som asi dost neskusena... :-)))

lenka9

baby ktora mi poradi.....minule ma chalan oralne robil....je niake riziko ze sa da takto preniest aj aids...ked ho nemam ani ja ani on? piste na emai..9lenusik9@azet.sk...prosim..kazda rad je dobra

lenka9

ahojte baby mam problem ,krora mi poradi mala som oralny so svojim chalanom a bojim sa ze stoho moze byt niake riziko na aids....pomoztne...mam obavy...prosim kazda rada je dobra

Bubi

Neuvádzaš, či si to robila ty jemu, alebo on tebe? V žiadnom prípade však otehotnieť takýmto spôsobom nemôžeš.

123456

xi xi xi xi no jasne ze mozes ja uz mam take 4 deti xi xi xi xi ale nie... sak spermia neni terminator :D ta ked sa ti dostane do zaludka, tak ju tam kyselina zaludocna v sekunde rozlozi...