Bez Onanie

Príspevok v téme: Bez Onanie
KamoMako

Nazdar.
Cirkev berie masturbaciu i onanovanie ako hriech.
Som krestan a uz 3 roky som neonanoval. Chcem sa opytat tych co sa do toho vyznaju, ci mi to nemoze neako uskodit.

Tiez prosim menej inteligentnych ludi citajucich tuto stranku, aby neprispievali prispevkami typu: "Si debil, zacni si honit"

Vdaka

Matyo

akože správny a slušný kresťan je ten, ktorý si nehoní :D:D ale ináč môže klamať, kradnúť, nadávať, biť ženu atď.atď.atď., ale hlavne, že si nehoní :D

natusa42

uf a co tak spytat sa lekarov ,odbornikov ?ja neviem ,skus stranku omimine.cz tam ti poradia
ale nemyslim,ze by to nejako extra skodilo,ci ano ,ja fakt neviem ,neviem nie som lekar ani znala pomerov :Dale je chvalyhodne ,ze to "nerobis " .....mozno este nevymreli spravni krestania a slusni :)

natusa42

uf a co tak spytat sa lekarov ,odbornikov ?ja neviem ,skus stranku omimine.cz tam ti poradia
ale nemyslim,ze by to nejako extra skodilo,ci ano ,ja fakt neviem ,neviem nie som lekar ani znala pomerov :Dale je chvalyhodne ,ze to "nerobis " .....mozno este nevymreli spravni krestania a slusni :)

mato612

nechapen takych ludi co stale len kidaju na cirkev, ale to bude asi v tom ze ani oni nechapu nas...co cloveka naplna viac? skuste sa nad tym zamysliet.....a pripajam tuto stranku www.horiaciker.sk

?!?

uz ste tranpi s tymi vasimi krestanskymi recami! preco vas ten vas "boh" nezachrani? preco su tie potopy a vojny, preco pisete? sa uvedomte trosku a zite realne , nie len v akomsi sne, presvedceni

roman08

jopal ved prave preto,ze ludia neziju tak ako by mal spravny krestan a vlastne nielen krestan zit tu mame potopy,vojny a hlad.toto vsetko by tu nebolo.vsetky tieto veci co si vymenoval su veci ktore neuveritelne ludstvo brzdia v pokroku a v rozvyjani sa.a preco to vsetko je pre nic ine len obycajnu ludsku hlupost.