Prečo sa majú svine dobre?

Príspevok v téme: Prečo sa majú svine dobre?
Madeira

Takmer vždy prevalcujú poctivých ľudí, zničia im,to čo mali.
Na tomto svete je toľká nespravodlivosť.
Ja sa mám ako tak dobre, ale je mi do vracania, keď vidím, čo sa deje. Mám možnosť nakuknúť aj medzi tých horných deaťtisíc. Je to pruser, kam spejeme. Cele dni ma z toho bolievala hlava a ani som nemohla zapať:(.

emca

ludia, ja by som to nevidela tak cierne. ja stale verim, ze spravodlivost existuje. skor alebo neskor na svine pride rada, vzdy sa mi to v zivote potvrdilo. a v case,ked som si myslela,ako ti manipulatorski ludia sa dobre maju, v skutocnosti trpeli, pretoze oni to vedia, ze nemaju skutocnych priatelov. oni sa maju mozno docasne dobre, ale sa im to tiez vsetko spocita. takze nesnazme sa dostat na ich pozicie, ja som spokojna s tym co mam a ako sa mam :)

Madeira

No je to fakt hrôza.
Tak napíšem ti niečo, čo sa stalo nie tak dávno. Milionársky chlapec na svojom Bmwaku zrazil mojho kamoša, ktorý ma jednu nohu úplne v háji. Ten 19 ročný fracek sa dodnes preteká so svojimi kamošmi v uliciach BA. Je toto normálne?
Ja som už kľudná, ale naozaj som musela predýchat, čo všetko som mala možnosť vidieť a počuť.
Tí, ktorí nôžete zachovajte si svoju ľudskosť, aby tento svet ešte chvíľku zostal svetom.

fh

tak toto aj mna serie. Niekto ani prstom nemusí pohnúť a má miliony. Ja celý život makám a mám hovno. A zakaždým ak si idem niečo kúpiť mám tri dni výčitky svedomia... teraz súrne potrebujem auto Stačí za 250 000,- Sk Mám na neho našeterené ale tie výčitky.... aniektoré 18 ročné pipky na milionových mercedesoch. Ako je toto možné ???? tento svet je tak nespravodivý. A tý najhorši povahovo sa majú najlepšie. Ja som milá , dobrá, každému pomáham a hovno z toho. A zas som sa len rozčúlila.