fajcenie a zavraty

PeterLG

Určite skoncujte s fajčením. Buď okamžite, alebo aspoň prejdite na menej škodlivú alternatívu. Napríklad iqos, alebo elektronickú cigaretu. Doporučujem www.vaprio.sk Obrovský výber a 4 predajne.

ZARA16

Ahojte. Fajčím 2 roky a tiež mám takéto problémy so závratmy. Býva my aj zle od žaludka, hlavne ked zafajčím nalačno. Chcem z tým svinstvom prestať ale nedarí sa my. Pomoooooooc!

pajtas

servus, presne preto nefajčím lebo od prvej ešte na strednej škole som bola v siedmom nebi a rýchlo som sa stala závislá .Mesiac som fajčila silno,a už po tomto období mi bolo velmi tažko prestat, som mala abstinenčné príznaky ale musela som vydržat, lebo mi bolo jasné potom už tažko pretanem.

AK NEVIES PRESTAT A STALE RECIDIVUJES SI URCITE KUP C VITAMIN , FAJčIS VELA.Ten vitamin by mal byt samozrejmostou u Teba ako aj doplny vitaminu B ako ribofalvin, piridoxin,a E vitamín.Hned ráno si zober z C duplu dávku,závsilost je peklo ale si vieš prestavit aké máš vnutro vyudené?!!!!!!!ako tažko je tvojmu srdiečku?

AK NEVIEš PRESTAT SKUS PO KAžDOM MESIACI LEN O JEDNU CIGARETU VžDY MENEJ VYFAJčIT,aby to nebol šok pre tvoj mozog.

radca

Denz ma pravdu. Nikotin moze sposobovat zavrate aj pocit na zvracanie. AK fajcis viac, alebo castejsie, tak tie zavrate moze sposobit aj CO2.

datelinka

a ja si viem zas dobre predstavit tvoj stav. keby som fajcila, myslim, ze by som nedokazala prestat. chvalabohu, nemusim bojovat s tymto demonom :-)

datelinka

lilian, denz ti VELMI dobre radi - prestan s fajcenim, kym si na to organizmus nezvykol. je lahsie skoncit s tym pred tym, ako vobec zacnes :-) odvyknut si je omnoho, omnoho tazsie, vsak denz? :-)