zufala:(

Príspevok v téme: zufala:(
swarka

uz niekolko rokov mam problemy pri pohlavnom styku,nie sice stale len pri \\\\\\\\\\\\\\\"lepsie\\\\\\\\\\\\\\\" obdarenom partnerovi. pri styku s nim, lepsie povedane pri hlbsom vniknuti ma zrazu chytila obrovska bolest, ale tak silna ze som si nemohla ani sadnut ani lahnut len som sa zvyjala v krcoch, asi po niekolkych minutach ta bolest presla, citila som, ako keby do niecoho narazil, to sa opakovalo par krat, tu istu bolest som citila pri velkej potrebne ked som silnejsie zatlacila, prudka silna bolest a zaroven krvacanie z posvy, po niekolkych vysetreniach mi lekar povedal, ze na sone nie je nic vidno, tak mi odporucil laparoskopiu, ktoru som zatial neabsolvovala, pretoze mam sukromneho lekara a zatial si to nemozem dovolit. Navyse v podbrusku mam akusi hrcu alebo ako to nazvat, nie je to hmatalne len je to taky vyduty vankusik v lavom podbrusku. Tato bolest sa mi dostavi hlavne pri polohe zo zadu a raz mi partner povedal ze ked do mna vnikol prstami z ineho uhla ako ked lezim na chrbte , tak tam citil akokeby male vajicko, robi mi to problemy uz niekolko rokov, ale lekar tvrdi ze je to psychicke, ja si to ale nemyslim, zijem vo svojom tele a citim ked je nieco v neporiadku, navyse sa mi casto stava ze mam po styku krvavy vytok. Naposledy po gynekologickej prehliadke mi oznamili vysledky citologie 2/3, mam sa obavat najhorsieho alebo si to vazne len namyslam? kazdopadne tato bolest nie je vymyslena, pretoze ked ma chytia tie bolestive krce vyhrknu mi az slzy a neviem sa ani posadit, prosim vas o nestranny nazor, ja uz som z toho zufala:(

inkalina

Kľudne to môže byť cysta, ktorá keď je na stopke, pri akomkolvek pohybe môže vyvolať bolesť. A môže byť uložená tak, že ju nie je vidno na ultrazvuku. Ale, môže to byť aj hernia, čiže prietrž, skúste navštíviť aj chirurga.

swarka

no mne ked to krvacalo tak mi povedal ze to bola cysta, praskla a tym to padlo ale tie problemy sa mi opakuju takze ak to bolo cysta nebola jedina....robili mi sono aj na povrchu brucha aj sondou v panve ale tam kde som mu ukazovala ze ma zvykne boliet povedal ze tam su kosti a tam sa sondou nedostane, bola som aj u ineho lekara a ten povedal ze cez sono nic nevidno...nemal ma leker odporucit skor na CT ako hned na operaciu?

Ivka 1

Da sa pomoct ale bez poriadneho vysetrenia to nepojde, najlepsie ak zmenis gynekologa. Bolestivy pohlavny styk moze mat viacero pricin a myslim,ze nie je cas na vyckavanie. Robil Ti vaginalne sono malej panvy?

sandy21

zrejme cysta, aj ja som to tak mala, ze som si ju mohla vpredu na bruchu nahmatat. moze to byt nebezpecne, ak by praskla. ja som odmietla operaciu a cysta mi zmizla po 10 sedeniach akupunktury

lesslie

na tvojom mieste by som zmenila lekara, lebo taktgo nezodpovedne sa sprava len somar, co nechce pomahat ale zarabat a ked nemas peniaze kasle na teba...mohlo by to byt uvolneny vajecnik, cysta, ale aj dalsich mnoho veci...zmen doktora a ziadaj poriadne vysetrenie!! riskujes vlastnu plodnost...