Facebook, je toto normalne?

Príspevok v téme: Facebook, je toto normalne?
RosseM

Takze mam facebook uz dlhsie. Ale nejako extra ho nevyuzivam, sem tam pozriem, co nove. Zorganizujem nejaku akciu a vylet, turu. Ale. Mam tam kamosky a tie tam snad davaju vsetko. Fotky vsetkeho. Niektore maju 30, maju dieta. Uverejnuju tam fotky, ktora si co lepsie kupila, lepsia znacka. Dietatu daju do ust cigu a tak to zverejnia, vsetky alkohol party, sex party. Pozy tam hadzu akoby boli nejake s pardonom slapky.
Mylsim, ze som vazne k svetu, ale take fotky zverejnovat? Pisat statusy, dnes idem o.ebat desat tisic. To som taky status dnes nasla. Idem zam urobit rekaciu. proste sa mi to nepaci.
Cim to je? Nedostatok sebavedomia, snaha uputat alebo inteligencia v haji?
Pisem to na portal zdravie, lebo podla mna ma toto suvis so psychickym zdravim.

dionee

Podla mna ta zuzka hraskovie ktoru si videla vo vani mala povolene prezeranie albumov pre priatelov svojich priatelov.Tym padom ked mala taketo zabezpecenie aj na ostatnom si ju videla aj v aktivitach tvojho kamosa. Keby to mala len pre priatelov tak ten komentar tam nevidis. Mam tieto bezpecnostne veci overene. S kamoskou sme skusali z jej facebooku prezerat moj a pekne vidim ze ona nevidi vsetko co ja mam na svojej stranke aj ked je moja priatelka.. Tazko sa to vysvetluje...

alzbee

darika: k cudzim fotkam sa da dostat takym stylom, ze ti ukaze, napr. ze Jozko bol oznaceny na tej a tej fotke...a ked kliknes na tu fotku, tak si mozes pozriet aj ostatne z toho albumu. Alebo dalsia moznost je, ze pozeras si napriklad nastenku nejakeho svojho priatela a on tam ma vypisane aktvity, ze co prave robil..a je tam napr., ze Jozko komentoval fotku Zuzky Hraskovie..a ked nato kliknes, tak si mozes pozriet jej fotky. Ja som si vcera tak zo srandy pozrela aktivity kamosa a klikla som, ze aku fotku komentoval a dostala som sa k fotkam, kde bola baba nafotena vo vani a v spodnom pradle :D..nuz, vselijaki sme...Cize teraz sa mi vlastne vynara otazka, aky to ma vyznam, ked ja si pri vytvarani albumu zadam, ze moj album mozu vidiet len priatelia, ked nakoniec ho aj tak mozu vidiet aj priatelia mojich priatelov ? Snad chapete, ako to myslim :D

darika

Asi tomu trosku nerozumiem.V poslednej dobe su uz skoro vsetci na FB uzamknuti,takze nechapem,ako si sa dostal ku fotkam nezelanych ucastnicok,ktore ti tam tak vadia.Jedine,zeby si si ich sam pridal medzi priatelov.Ja som tiez na FB,ale mam tam len skutocne ludi,s ktorymi pisem,pretoze s nimi nemam inu moznost ako byt v kontakte.Ti ostatni ma nezaujimaju.A ked aj niekto,tak na jeho fotky sa nedostanem,pretoze je zamknuty.Takze naco sa vlastne stazujes?

lienka666

swistica...dakujem za link...prave som uspesne zrusila ucet na FB....
Bol deaktivovany potom co ma cez neho niekto hackol...neuveritelne...uz nikdy viac....

diana211

ľudia suhlasim s vami!facebook je otras..a este vacsi otras je to,aki su ludia falosni,ked vas ziadaju o priatelstvo a ani raz ti nenapisu.to akoze fakt,pretekanie,že kolko ja mam priatelov..chcem z facebooku vypadnut.ked dam zrusit ucet,zrusia sa aj moje komenty ku fotkam v cudzich profiloch?.. atd
Vás tu mám omnoho radšej,ako poniektorych ludi, co poznam osobne.

tinkiwinky

ex-fejsbuk
prosim ta, ako sa da ztadial zmiznut natrvalo... mne sa podarilo konto iba deaktivovat, s tym ze ked sa znovu prihlasim tak som tam...
a hladala som aj zrusenie, ale nevidela som to tam nikde..

tutuna

To znamena, ze som celkom normalna. Viete, ja mam tam tiez malo priatelov, okolo 30 plus minus 2, citila som sa biedne oproti ostatnym. Stvalo ma, ze mnohi moji priatelia ich tam maju aj 400. Pripada mi to, ze niektori si daju do priatelov kazdeho, hoci si v zivote neodpisu.

jajka001

mne tam vadi prave to, ze kazdy o vsetkom vie...a davat si tam sukromne fotky...a este take ake sa pisu v uvode, no, kazdy sme nejaky.
este aj pokec pokazili tymto stylom